Ez működhet vajon?

Figyelt kérdés
Lehet hogy kellene esemény utáni tablatta (elszakadt, max elővál. lehetett) csak receptre lehet ha jól tudom és nem jutok el időben érte. Progeszteronom viszont van itthon sok. Az hülyeség ha abból veszek be többet? Csak azért mert mintha az esemény utáni is sárgatesthormon lenne.

máj. 8. 10:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
igen, elég nagy hülyeség...
máj. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Azaliat szedek fogamzasgatlasra, annak az alapja ez a hormon, vagy lehet, hülyeséget mondok, mert annak a neve progeszteglén, de mindegy, a lényeg, hogy a tapasztalatom: egyszer vettem be 2 szemet egymás után rövid idő alatt, mert egyszeri picit higabb szekletem (nem hasmenés) volt az első tabi után, nem voltam biztos benne, hogy így felszívódik. Na a tapasztalat, hogy 2 tabletta után iszonyatosan f*sni kezdtem pár óráig, már bocs :D valószínűleg fölösleges volt bevenni a másodikat. Nem vírus, gyomorrontás, vagy ilyesmi volt, ez tuti. Szóval szerintem ilyesmivel ne kiserletezz, ügyeletre menj be, azonnal hozzájutsz az esemény utanihoz.
máj. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem nem műkõdne. Àtmennèk bàrmelyik szomszèdos orszàgba tablettàèrt. Pàr òra alatt ott vagy, bàrmelyik patikàban megveszed.
máj. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

Igen hulyeseg... kulonben is, ovuláció utan vannak olyan helyzetek, hogy progit potolnak hogy segitse az esetleges beagyazodast es kesobb a terhesség megtartasar.

Orvos nelkul nem veszunk be minden sz@rt.

máj. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 babyboom567 ***** válasza:
100%
De időben bejutsz ,mert bármelyik nőgyógyászati ügyeleten vizsgálat után felírják.
máj. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
7%
Hàt èn nem vacakolnàk nőgyògyàsszal, mikor Bp-Bècs kevesebb, mint 3 òra. Ès minek vizsgàlni?! Bekukkant, hogy kiinteget-e a sperma?
máj. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

vacakolnák?

Én meg besétálnÉk az sztk-ba, várnék picit, majd feliratnám.

Nálunk pl ilyen esetben nem vizsgálnak.

máj. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Felirjak mar online is az esemeny utanit, egy telefonbeszelgetes utan, csak nyilvan itt ki kell fizetni ennek a koltseget is, nem csak a tablettaet.


[link]

máj. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Progeszteront nekem pont azért írt fel az orvos, hogy ne menjen el a baba, mert fennált a vetélés kockázata.
máj. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Megy a hasam. Ha hashajtót veszek be rá, az jó lesz?


Kb ugyan az a kategória.......

máj. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!