El lehet huzni az idot a 11.het vegeig az abortusszal?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kerdesem,hogy ha meg nem tudom hogy meg szeretnem-e tartani a babat , de elmegyek orvoshoz meg a CSVSZHez van-e lehetoseg , hogy minel kesobb vegezzek el az abortuszt?

Tehat addig van-e gondolkodasi ido?


2023. okt. 29. 14:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
Csak meg ne bánd, ha kifutsz az időből. 🥲
2023. okt. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%
Minél korábban végzik el, annál jobb. Tudnod kell, mit akarsz, minél tovább rágódsz rajta, annál rosszabb. Gondold végig alaposan, mi szól mellette és mi ellene, ennek alapján dönts.
2023. okt. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
38%
Ha már most se vagy biztos benne, akkor közel 12 hetesen végképp nem tudnád megtenni. Az már több centis, teljesen gyerek formájú. De húzd csak az időt, én a babának drukkolok😁
2023. okt. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
85%

Azt ugye tudod, hogy 11. héttől màt annyira fejlett az a szerencsétlen, hogy kívánt terhességnél akkor már a genetikai UH-t csinálják? Meg lehet számolni az ujjait is, mozog.

Miért húznád addig?

Egyébként a határ 11 hét 6 nap, de ha elszámolod magad egy kicsit, vagy UH-n nagyobbnak mérik, könnyen vele lehet futni abba, hogy elküldenek a p.ába.

2023. okt. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%

Egyszer hallottam egy olyan mondást,hogy "amiben nem vagyok biztos/nem vagyunk biztosak,akkor a válasz nem." De ezt kétféleképpen is lehet értelmezni erre a helyzetre pl. Mert pl lehet az,hogy nem vagy biztos az elvetetésében;vagy nem vagy biztos a megtartásában. // ezt inkább magára vonatkoztatva mondta, hogy ő így szokott hozzáállni. De egyébként annak az adott szituációnak semmi köze nem volt a szüléshez,amire ő ezt használta.|


Melyiket bánnád meg jobban? - asszem,ez egy erős kérdés

2023. okt. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
93%

Előtte, sőt aznap is meggondolhatod magad. De szerintem se időzítsd az utolsó pillanatra.

Ha megtartod, ne azért legyen, hogy kifutottál az időből, vagy ne ezzel indokolt magadnak, miért maradtál terhes.

Kolléganőm sokat vívódott, fél nappal abortusz előtt döntött, hogy megtartja.

2023. okt. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
90%

Minel hamarabb legyen meg az idopontod a mutetre, mert nem 5 perc mindent elintezni es nem jo tul sokaig huzni se.

Amig nem a mutoasztalon fekszel kabultan, addig meggondolhatod magad.

2023. okt. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
83%

Ha ennyire bizonytalan vagy, az már régen rossz ómen....



Szándékosan nem adok tanácsot egy ilyen erőteljesen magánélethez kötődő kérdésben, csupán annyit írok, tedd fel magadnak a kérdést: melyiket bánnám meg jobban? Ha elvetetném? Vagy ha megtartanám, de azt követően az egész életem megváltozna, minimálisra redukálódna a szabadságom....?


Én akkor, amikor bizonytalan voltam, inkább a nem mellett döntöttem. Nem mondanám, hogy megbántam, de azóta már van 2 gyerekem... nem sétagalopp az anyaság, én egy kőkemény depressziós korszakon vagyok túl.....

2023. okt. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Miért húznád el?


Vagy vetesd el, vagy ne. Vagy mi lesz, ha a 13. héten rádöbbensz, óbsszus, mégsem akarom?


Az marha ciki.

2023. okt. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Megtartottuk. 😊
máj. 2. 21:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!