Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 7711/9202 anonim ***** válasza:
57%

Én is híztam, de nem a stimusoktól, viszont az óta, ami óta belevágtunk a babadologba. 4kg-ot kb. Vagy ötöt:-(

Köszi a megértést!

Amíg nem jön meg..... :-)

I.

2014. máj. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7712/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Köszi Csajok a választ:) Szóval akkor nem csak én híztam. Azzal még nem is lenne baj, de nem megy le.:( Hű Vica napi 1 óra mozgás, ez igen. Ezt megpróbálom leutánozni :) Muszáj lesz.

Évi jól vagy?

2014. máj. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7713/9202 anonim ***** válasza:
57%

A clostylnál ha jól emlékszem nekem is megállt a fogyás mert cisztam lett es egy honap verzes ki is maradt..

Lilla köszi kérdésed most kicsit jobban de napközben egy kettőre faradok :( néha olya rossz mert egy 70 éves nénike többet csinál mint én :(( vártam a dekoráció kimaradt részeit de ma se jott :( szomorú vok mert hétvégén el akartuk rendezni a kisagyat meg mindent mert mar csak 17 nap van a kiirt dátumig :)

Szorítsatok nekem mert alig várom de felek..érdekes ket érzelem az biztos

Este fonendoszkoppal nagy nehezen megtaláltam a pici szívét :) <3 olyan jó volt hallani :) férjem es nővérem is :) de utana arrébb ment es mar nem találtam... Sokat rúg :) feszít :) pakol bent rendesen ezaz Ádám fiú :) de nagyon szeretem és alig várom kint legyen :)

Szoritok nektek lányok nagyon :) mondom nekem eltűnik a poci nektek meg kell nőnie... Imádkozok hogy tényleg költözzön nektek is oda a kis szerelmetek :) megerdemlitek nagyon és tudom hogy igy is lesz!!!!!

Meli merte vagy??Aut hittem majd mikor szülsz itt meselsz nekunk mit merre de semmi hír rólatok :((

I. Arra kovancsi lennek ki volt az aki írt neked!!!!!

Pocakosak hogy viseletek ezt az időt??

Nálunk most is szakad :((

Evi

2014. máj. 17. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7714/9202 anonim ***** válasza:
57%
Sajnos ma megjött,de mondtam,többet nem adom fel!! :) puszi lányok.Livi
2014. máj. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7715/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sajnálom Livi de ügyes vagy hogy nem adod fel :))

Többiek merre vagytok??

Évi

2014. máj. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7716/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Lívi sajnálom:(((( Örülök, hogy nem adod fel, nem is szabad egy percre sem!!!

Évikém kitartás nincs sok az áldott teherből:-)

Tudtam hogy a Closty bűnös! Nálam is áll a fogyás rendesen.:( Most még dilis is vagyok tőle... biztos a frontok is rásegítenek a hatásra. Egy fostimont is kapok kedden :( totál idegbaj leszek.:(

puszi Csajok!

2014. máj. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7717/9202 anonim ***** válasza:
57%

Na a clostyl mellett én is dilis voltam :)

Lilla mi az amit kapsz??Nem ismerem ezt a gyógyszert ....

Most apával a Nicsak Kibeszél filmet nézzük :)

Évi

2014. máj. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7718/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

A Fostimon is tüszőérlelő, mint a Closty, csak szuri. Közismertebb nevén azt hiszem Merional. Lombikosok kapják ezt több napon keresztül, nekem csak egy lesz kedden, és szerdán UH és vérvétel reggel. Aztán tuti péntekre esik megint az inszemináció.

Az előző inszemnél is kaptam egyet a Closty mellé, és ez volt az első olyan stimu utáni ciklusom, amikor nem lett cisztám. Szerintem a Fostimon miatt.

2014. máj. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7719/9202 anonim ***** válasza:
57%

Köszönöm Lilla :) igen inkabb a másik nevet ismerem..

Nagyon szoritok csajok mostmár jönni kell a gólyáknak :)))

Pocakosak hogy vagytok???Nem viselt meg titeket ez a hülye idő???

Szilvi,Meliék ugye jól vannak??

Puszi mindenkinek

Évi

2014. máj. 18. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7720/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Evi mi is a Nicsak ki beszelt neztuk tegnap...igaz csak egy darabig...hmmmmmmm aztan nekilattunk babat csinalni :)))igaz hogy nem kellett volna 4-szer de mar mindegy :-D

Livi sajnalom h.megjott vegul :( ezeket a halvany pozi teszteket el kellene mondanod egy dokinak!

I-kem sajnalom az "akciot"ami veled tortent...hat azert sztem szived joga h.elmondd amit gondolsz.De te tudod.

Natyon szurkolok a kis fagyibabahoz!!O lesz a legerosebb!!;))

Lilla akkor szuriz9l majd drukkolk nagyon!Megirattam gegul a beutalot a haziorvossal--megeroszakoltam!!!!:)))nehogymaaaa!:) Hivtam is a Sotet es kaptam idopontot jovohet keddre.Amugy betegacsiba vagyok sztem meg jovoheten is mert mar nagyon kohogok...nem vagyok tul jol...de kuralom magam.Szoval kedd,endodoki.Hivtam az Aro-t is.Oda asszem juni 24-re kaptunk idopontot.Jobb ha 2 helyen nezik majd mint 1.Habar lehet h.oda nem megyunk majd meglatom.Azert el fogunk sztem.Voltam nogyogyonal is szerdan...7.cn-on.Mondatm neki h.nezzuk meg mi a helyzet hat mit ad Isten 17.5 mm dominans tuszo 8.5 mnyhartya...hogy nekem barmikor nezik mindig van egy dominans tuszom!!Nalam termekenyebb nincs :-P csak...megint a bal oldalon...ami el volt zarodva...most mar nekem 3 ciklusban csak bal oldalon erik.Ez mar orokre igy lesz?

Erdekes.

Puszi Csajok mindenkit imadok!

2014. máj. 18. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!