Betegség beültetés után?

Figyelt kérdés
Beültetés utáni napon elkezdtem hurutosan köhögni elég erősen, crp 67 lett... A tünetek a szurkálás, mellfeszülés megvan (testhőm 37,0-37,3 között)... Járt valaki így? Sikerült a lombik?

ápr. 27. 05:49
 1/6 A kérdező kommentje:
Elnézést azt kihagytam,hogy ez az egész kb 1 hete tart. Férj is elkapta de ő 2 nap alatt kijött belőle... illetve az intézet annyit mondott,hogy csak akkor vegyek be paracetamolt, ha 37,5 fölé menne a testhőm...de kb megfulladok éjszaka a köhögéstől. Háziorvosom tanácstalan, azt mondta próbáljam a népi praktikákat, amik sajnos nem segítettek eddig
ápr. 27. 05:54
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Nézd kérdező, ha nem sikerül, az nem emiatt lesz. A terhessegem első 14 hetét légúti fertozesekkel vittem végig. Többszöri tüszősmandulagyulladas, aztán egy tüdőgyulladás, folyamatos antibiotikum. Egészséges gyerekem van, bár nem lombikos. Minden orvos azt mondta, ha ettől megszakad a terhesség, akkor ott valami más, komoly probléma volt
ápr. 27. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
Elméletileg legyengült immunrendszer miatt nagyobb is tud lenni az esély. Ismerős több hosszú év és 6 sikertelen lombikot követően akkor lett terhes mikor covidos lett.
ápr. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Inhalálj salvus vízzel ha eddig nem tetted.
ápr. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem lombik ugyan, de a fogantatástól számított 1,5 hét után lettem nagyon beteg. Mandula gyulladás, ráment a fülemre is és azt éreztem, hogy a tüdőmre is kezd, így beszéltem a háziorvosommal és abban maradtunk, hogy inkább egy antibiotikum kúra, minthogy komolyabb legyen (a lányunk volt előbb beteg, nála használt, így sejtettem, hogy nálam is fog). Volt még két szem az antibiotikumból, amikor pozitívat teszteltem. Mostmár 22 hetes várandós vagyok és minden oké.

Nem ezen fog múlni szerintem.

ápr. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lombikos voltam beteg lettem. Megfázás durva köhögés is. Herbal swiss meleg italport ittam azt kérdeztem meg a dokitól lehet e bár a dobozon is rajta volt. Gyógynövényes. Az íze számomra borzalmas és lasabban hatott mint egy rendes gyógyszer, de helyre tett. Viszont mondták, ha nem javul akkor kapok olyan gyógyszert amit lehet terhesen mint, hogy komolyabb baj legyen. Azóta már megszületett a fiam nincs semmi baja. Hidd el, ha a baba elmegy komolyabb a baj.
ápr. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!