Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mitől lehet, hogy még nem...

Mitől lehet, hogy még nem volt pozitív az lh tesztem?

Figyelt kérdés

Minden hónapban ugyan ezt a tesztet használom. Ma van a 14. ciklusnap. Eddig mindig változó volt, de fixen a 10-13.nap között volt pozitív. Most a 14. napon vagyok, ugyan erősödik, de pozitív még nem volt. Mindig megérzem mikor ovulálok. Tegnap eléggé szurkált/görcsölt a hasam, de a teszt közel sem volt pozitív.

5.hónapja lh tesztelek, tudom hogyan kell használni. Tesztelés előtt legalább 3 órával nem iszok, és előtte 2 óráig legalább nem megyek pisilni. Ezért is furcsállom, hogy még nem lett pozitív a tesztem. Létezik, hogy most ilyen későn lesz ovum? Vagy létezhet, hogy tegnap a görcsöléskor volt az lh csúcs, csak most valamiért nem mutatta a teszt?


Ilyenek az eddigi tesztjeim:

[link]


Itt pedig a felső tegnap esti, az alsó ma délelőtti:

[link]


febr. 23. 08:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Melyikkel tesztelsz? Lehet, hogy neked érzékenyebb kell.
febr. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Magyarországon nem hiszem, hogy van ez a fajta teszt. 25-ös.

De amúgy sem ezért. 5 hónapja használom ezt a tesztet. A legalsó teszt a kép alján látszik, az az előző ciklusról van, 13.napon, látszik, hogy erősebb a tesztcsík a kontrollnál. Mindig erősebb volt eddig, csak most, ebben a hónapban nem nagyon akar erősödni… de a szokásos ovus görcsök pedig megvoltak.

febr. 23. 08:47
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem vagy gép, az ovuláció még egyébként rendszeres ciklusnál is tolódhat.

2. Lehet olyan az LH csúcs, hogy pont nem kapod el, csak a felszálló és a leszálló ágat. Nekem pl. volt, hogy egyik nap délelőtt negatív, aznap délután negatív, másnap reggel pozitív, másnap délután mát negatív. Tehát ha nem napi kettőt csinálok, csak délután, ahogy javasolják, nem lett volna pozitív tesztem.

febr. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehet hogy ez lesz. Általában napi 2x tesztelek ovu környékén pont emiatt, de mivel most nem nagyon láttam erősödni, ezért csak esténként teszteltem. Most ma kivételesen csináltam délelőtt is. Viszont a most késő délutáni tesztem is ugyan olyan halvány. Ugyan úgy minden ovus és ovu utáni tünetem megvan. Ugyan úgy érzem, mint minden hónapban. Úgyhogy lehet, hogy mivel most csak napi 1x teszteltem, pont nem sikerült elkapnom… egyszer volt már nekem is, hogy délelőtt lett pozitív a tesztem.
febr. 23. 17:45
 5/8 A kérdező kommentje:
Ma van a 16.ciklusnap. Váratlanul, minden előjel vagy görcs nélkül megjött, azóta sincs semmi görcs. Viszont ilyen féltenyérnyi alvadt vérdarab jött ki az előbb, pozitív lh tesztem azóta sem volt, pedig a 6.ciklusnap óta tesztelek. A luteálisom ugye 11 nap, vagy 12 ha úgy nézzük, 12.nap szokott reggel megjönni. Azaz mivel ma van a 16.ciklusnap, abból levonok 12 napot, akkor 4-5. nap lehetett ovum?! De hát akkor még megvolt… 3 napig szokott tartani a menstruációm, ebben a ciklusban kivételesen 4 napig tartott. De mivel a 6.nap óta tesztelek, és nem volt még pozitív, lehet hogy tényleg 4-5.nap körül volt?! Vagy ez más lehet? Minden esetre holnap foglalok időpontot dokihoz…ebben (és az előző ciklus félidejétől) véreztem minden együttlétkor, először éppenhogy csak kicsit barna, majd az utóbbi 3 napban rendes piros vér, ami az aktus után el is múlt…
febr. 25. 12:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Biztos nem volt olyan korán ovulációd. Vagy ovulációs vérzésed volt most, vagy megborult valami egy kicsit. De ha egyébként rendben szokott lenni, egy alkalom miatt nem feltétlenül kell orvoshoz rohanni.
febr. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az elmúlt pár hónapban mensi előtt (és sokszor ovukor) nagyon görcsölök, volt, hogy állni nem tudtam., ment a hasam meg hánytam a fájdalomtól. Vérképet csináltak, az tökéletes. Mivel szex közben vérzek, félek nehogy pl méhszájsebem van vagy valami, ami nincs kivizsgálva.. vagy bármi. 10 hónapja nem sikerül teherbe esnem (ugyan van már egy gyerekem, de ő 7 éves múlt). Kémiaim volt tavaly októberben, de nem maradok terhes. Ezek közül semmi sem normális, és leginkább az aktus közbeni vérzés (rendes piros, és elég nagy mennyiség) miatt félek, meg most ez, hogy hirtelen a semmiből megjött, és féltenyérnyi darabok jönnek….
febr. 25. 14:39
 8/8 A kérdező kommentje:

Egy kis érdekesség ismét…

Ma van a 4.ciklusnap, ma görcsölgetett kicsit a hasam, gondoltam csinálok egy ovutesztet…


[link]


Tudom, hogy ez még jócskán negatív…de nekem ilyen tesztem a pozitív előtt kb 1-2 nappal szokott lenni…. Ma pedig még csak a 4.nap van…. Úgyhogy valószínüleg ismét hamar lesz ovum, és megint a 20.nap előtt fog megjönni…

febr. 28. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!