Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ez túlstimulálás jele vagy...

Ez túlstimulálás jele vagy normális inszeminacio előtt?

Figyelt kérdés

Most készülünk pénteken az első inszemre.Bemfolat kaptam 8napig 75st,és egy 150est. Ma következik a tuszorepesztő szuri.

9.napon mindkét oldalon 3 tuszo volt es 15-17mmesek

Már az első napokban feszült a hasam de mondta a doki hogy fog feszülni rendesen ne lepődjek meg.De ma rendesen fájt, ha ültem a fenekemben is szurkalt..vettem be gyógyszert is mert igy a melo is nehezebb volt.De mostanra mar csak enyhe feszules van. Kicsit bepanikoltam. Főleg h elolvastam a hasznalatit es irja h alhasi fajdalomnal ne adja be a repesztot..


febr. 21. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Normálos doki 3nál érett tüsző felett nem csinálja meg az inszemet.
febr. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Összesen 6 tüsző? 3 vagy felett TILOS beadni a repesztőt. Ha erre még meg is csinálja az inszemet, akkor az konrétan műhiba.
febr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Normális az orvos? Hogy csinálhatnak erre inszemet? Az ilyenekből lesznek az ötös-hatos ikerterhességek ám.
febr. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk azt mondták anno, hogy 2 érett tüsző van és több apró éretlen. Mehet az inszem. (Inszem után kapott papíron 11 nem megállapítható nagyságú tüszőt írtak. ) Megcsinálták az inszemet, 3 petéjű hármas ikreink lettek. És brutális hiperstimulációm lett, 15 cm-es-re duzzadt petefészkek, 4-5 cm-es ciszták mint a gyönygsor, víz a hasüregben,nehéz légzés, és ugye a terhesség rontott rajta stb. Saját nőgyógyászom szerint egyértelmű, hogy több érett tüsző volt és adjunk hálát az égnek, hogy csak 3 baba fogant meg. Mai napig nem értem miért nem mondta azt a meddőségis orvos, hogy hiperstimulációm van és túl sok a tüsző, ne inszemináljunk. Hagyjuk veszni a hónapot vagy nyargaljunk át petesejt leszívásra, amikor látták előtte napokban, hogy túl sok tüsző indult el, legyen lombik, kifizettük volna. Bármelyik megoldásba beleegyeztünk volna.

Úgyhogy ha valóban mindkét oldalt 3 tüsző van, én a helyedben nem engedném az inszeminációt.

febr. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4.: És mi lett velerek végül? Kihordtad őket?
febr. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!