Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Májusban vetélésem volt....

Májusban vetélésem volt. Augusztusban kezdtünk el újra próbálkozni. Azóta minden menstruáció előtt 5-7napig barnás vérzések van. Sőt peteérés után pár nap rá 4-5 napig rózsaszínes folyasom van. Tapasztaltatok ilyet? Mit csináltatok? Folyt megjegy

Figyelt kérdés

Voltam nőgyogyásznál 2szer is, amikor rózsaszín folyasom volt, de ő nem látott semmit.rá ugyan úgy 1,2 órára, másnapra rózsaszín folyásom van. Végig nezte a petefeszkeket stb. Nem talált semmit.

Az is lehet, hogy valami fertőzés van és az irritálja a hüvelyt?

Néha érzek csípést, de nem viszket, meg ég.

Váltsak orvost? Menjek el meddőségi kivizsgálásra?



2021. okt. 28. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Én egy évig barnáztam így ahogy írod. A próbálkozós időszak alatt végig, előtte soha..

Júliusban volt egy vetélésem is, ami szintén barnázással kezdődött. Mi nem tartottunk szünetet és rá 2 hónapra sikerült. Jelenleg 9 hetes vagyok. Pozitív teszt után magnéziumot és Rutascorbint szedtem, ami nekem elmulaszotta a barnázást. Az okát azóta sem tudom, orvos csak vitaminhiányt mondott. Sok sikert neked is, ne aggódj sikerülni fog!

2021. okt. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi. Nekünk muszáj volt szünetet tartani, mert a pajzsmirigyem nem volt jó. Az endokrinologus megtiltotta az együtt létet.

Azóta az rendben van. Nekem is azt mondták a vetélés után, hogy újra hamar összejön, mert ki lettem tisztítva. 4 hónap minek számít?

Az első igaz 8 hónap alatt jött össze, de közben orvost váltottam. Szedek vitamint. Mondta nekem is az orvos, hogy ha összejön akkor ad egy olyan gyógyszert ami segít, hogy progeszteron szintem megmaradjon.

Ha tavaszig nem jön össze, akkor elküld hormonvizsgálatra.

Akkor reménykedünk🙂

2021. okt. 28. 23:15
 3/4 A kérdező kommentje:
Gratulálok! Jó babavárást!
2021. okt. 28. 23:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen!

4 hónap nem sok, szerintem is adjatok időt magatoknak tavaszig és addig szeressétek egymást gyakran :)

Nekem 9. Hónapban volt életem első pozi tesztje, majd a 11-ben újra. Ezekben a hónapokban naponta voltunk együtt ovu környékén (néha napi 2szer).

2021. okt. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!