Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok, a FET hogy zajlik?...

Lombikosok, a FET hogy zajlik? A ciklus 20. napjara kaptam idopontot de nem igazan ertem hogy mi fog tortenni.

Figyelt kérdés

2019. febr. 24. 01:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy volt, hogy natív ciklusban csinálták. 12. ciklus napon volt egy UH, láttak peteérést, ezért felírtak egy tüszőrepesztőt, megmondták mikor kell beadni, rá 36 óra + 5 napra (mert 5 naposak voltak az embriók) kellett menni beültetésre. Onnantól minden ugyanúgy ment, mint a friss beültetés után.
2019. febr. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

koszi!! Akkor csak egy injekcio van? de jo...

Es sikerult nektek?

2019. febr. 24. 12:06
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a progeszteront is injekcióba kaptam beültetés után, így nem csak egy volt. Ahová én járok, ott a FET-ek után fél Ovitrelle-t is szúratnak még. Szóval nem biztos, hogy csak egy lesz.

FET-ből nekünk egy sem sikerült sajnos (2 volt, 6 beültetésből), de frissből azóta van egy kislányom. Most mi is FET-re készülünk újra.

2019. febr. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi. Nekem a frissnel kupban adtak a progeszteront ugyhogy gondolom most is...de akkor azert nem elem bele magam abba hogy cask egy szuri lesz. Vegulis johet barmi cask jojjon ossze….Csak szeretek mindent tudni elore... Gratulalok a kislanyodhoz!!! Es drukkolok hogy sikeruljon a FET..:)
2019. febr. 25. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!