Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előváladéktól tényleg nem...

Előváladéktól tényleg nem lehet teherbe esni? Ha csak az előváladék kerül be, a férfi el sem megy sem a hüvelyben, sem máshol?

Figyelt kérdés
Olyanokat olvasok ilyen orvosi lapokban, hogy előváladéknál 0% az esély. Ennek ellenére van olyan ismerősöm aki megszakítással lett terhes, de ott kerülhetett éppen sperma is, na de ha el se megy a pasi akkor nem kerülhet, akkor csak az előváladék van.
2010. jún. 28. 11:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát én úgy tudom, hogy az előváladékban is van sperma, szóval attól is teherbe lehet esni. Minden esetre, ha nem szeretnétek babát, védekezzetek, mert egy új élet az nem játék!
2010. jún. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

orvosi lapban biztosan nem olvashatsz ilyent!

a blikk, story, nők lapja, stb. nem számít szaklapnak :)

2010. jún. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Az előváladékban is van hímivarsejt, ha nem is annyi mint a 2végeredményben" de van.. A megtermékenyüléshez pedig nem is igazán a mennyiség a lényeg, hanem az egészséges hímivarsejtek száma.Szóval lehet így teherbe esni, és nem 0%.(Pedig nem vagyok orvos, de fogalmam sincs melyik szaklapot olvasgattad, mert ez tény, hogy az előváladék is "veszélyes")
2010. jún. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Na akkor jó mert én is így tudom. Meg olyanról is hallottam hogy csak az esik tőle teherbe akinek előtte nem megy el a párja pisilni, mert hogy az kimossa a spermiumot.

De szerintem ezek tévhitek. Mert elég sok olyat hallani hogy így lett valaki terhes.

2010. jún. 28. 11:56
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem a 4-dik gyerekem igy lett.
2010. jún. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges ezen filozni, nagyon egyseru a dolog. Ha akarsz babat akkor menjen el beled a parod, ha nem akkor meg VEDEKEZNI KELL!
2010. jún. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

[link]


itt olvastam amúgy, az első sorban írja hogy előváladékban nincs annyi.

2010. jún. 28. 12:13
 8/16 anonim ***** válasza:
56%

Nagyon rosszul írja!

Az előváladékban is lehetnek életképes spermiunok! És rendkívüli peteérés is lehet...És a Pearl Indexe a megszakításos "védekezésnek" 30-40%, tehát 30-40 nő lesz terhes 1 éven belül ezzel a módszerrel..

2010. jún. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Az előváladékban soha nincs annyi spermium?????!!!! Ez biztos, hogy orvos? Egy gyerekhez egy petesejt, és egy hímivarsejt kell. Szóval mit akar ezzel a nincs annyi hímivarsejttel? Egy is bőven elég. 10millióból is csak egy, és kettőből is csak egy, ami megtermékenyíti a petesejtet. Persze most nem az ikrekről beszélek. Ez egy hülyeség, amit írt. Mert még ha arról beszélne, hogy egyáltalán nincs benne, az sem igaz, de hogy nincs benne annyi? :D Hát komolyan... nem is tudom mit gondoljak :D
2010. jún. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
esty19! a felmérést 100 nő részvételével végezték? Mert ha csak úgy a terhességeket nézik, akkor annak a 30-40%-a nem 30-40 nő :) Mert ugye csak a 100%-nak a 30-40%-a 30-40 :)
2010. jún. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!