Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen homeopátiás szereket...

Milyen homeopátiás szereket lehet szedni a könnyebb teherbeesés érdekében?

Figyelt kérdés
2008. okt. 10. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is hasoló kérdésem volt, amit máshol is feltettem, és egy szakértő válaszolt:

[link]

2008. okt. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocsi ez a szülésre vonatkozik ugyan, de szerintem érdemes itt kérdezned, mert a hölgy nagyon részletes választ adott.
2008. okt. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én mastodynon cseppeket szedtem, bar minden rendben volt. a nodoki mondta, hogy ha akarok valami ilyesmit szedni, ezt szedjem. :D

igazabol sokminden van benne, a baratcserjet emlitenem (agnus cactus), ami segiti a teherbeesest, allitolag a mensit is belovi, nekem 28 naposak voltak.

Sokan eskusznek meg a cickafarkfű és palástfű teákra, ezekkel nincs tapasztalatom, későn szereztem tudomást róluk :)

2008. okt. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem a homeopátiás orvosom folliculinum 15 ch adott és azt mondta hogy a 13-14.napon vegyek be napi 1szer 5 golyót. De ehhez azt kel tudni hogy mikor van peteérésed, nekem akkor volt (13-14nap).Akkor már 5 hónapja próbálkoztunk és ezzel egyből sikerült.
2008. okt. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a cickafarkfű és a palástfű teákat ajánlom neked.Én is itt olvastam ezekről a teákról.A cickafarkfű teát a ciklus első felében ittam,az első öt napban a mensi miatt nem,mert vérbőséget okozhat,de utána a 15. napig naponta kétszer ittam.Azért addig,mert nekem 30-32 napos ciklusaim szoktak lenne és nem 28. Nem filtereset, hanem zacskósat vettem,le kell forrázni 1-2 teáskanálnyit egy bögrényi vízzel és kb. 10 percig állni hagyni. Utána ittam a palástfű teát, szintén naponta kétszer. Ezt csak kb. 5 percig kell állni hagyni és nem szabad a készítése közben fém eszközöket használni, én műanyag szűrővel szűrtem le. Egyiknek sincs rossz íze, inkább szinte vízízűek. Hét hónap próbálkozás után nagyon meglepődtem,hogy bevált,mert csak egy ciklusban ittam és pozitív lett a teszt. Én se gondoltam volna. Szerintem próbáld ki nyugodtan,ártani nem árt. A cickafark beállítja a ciklust,elősegítí,hogy érett petesejted legyen, a palástfű erősíti a méhet és segíti a beágyazódást. Ha a neten beírod a keresőbe, olvass utána, mindenhol jókat írnak ezekről a teákról. Közben használtam ovulációs tesztet, erősen két csíkos volt a 16. napon. Az együttlét után pedig pihenj kb. fél órát. Drukkolok!
2008. okt. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
KÖszönöm a válaszokat ! Én is ittam cickafark teát , ovutsztet is haszáltam , feküdtem is az eggyüttlét után , de mégsem sikerült . Nagyon el vagyok keseredve .
2008. okt. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!