Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen homeopátiás szerek...

Milyen homeopátiás szerek vannak, amik segítik a teherbeesést?

Figyelt kérdés
2008. okt. 9. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Mastodinon csepp.
2008. okt. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az attól is függ, hogy mivel van problémád... peteérést lehet segíteni pl simán cickafarkfűteával. Ezt a ciklusod első felében kell inni, a peteérésig, azután meg palástfűtea, mert az meg erősíti a méhed, segíti a beágyazódást. JÓ lehet még a barátfűcserje kapszula is. azt mindennap kell szedni, egy szem, és min. három hónapig! Segít rendezni a ciklusod.

Mióta próbálkoztok? Mennyire rendszeresek a ciklusaid?

én azt mondom, hogy emellett nagyon fontos az önbizalom. Bízz magadban és a párodban, hogy sikerülni fog nektek! Ami nehéz, hogy ne görcsölj rá a témára!

Sok sikert! Ha kérdésed van, írhatsz privátba is! Dory

2008. okt. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hormeel S csepp, DM-ben kapható, kb 1600 Ft, és NAGYON jó! Nekem pl. enélkül nincs peteérésem...
2008. okt. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Gynex csepp! Fogamzó pályákat állítja helyre, méhnyálkahártya erősítő! Ja, és a Mastodynon-t én is próbáltam, pozitív eredménnyel! Addig nem volt peteérésem, utánna spontán pé lett!
2008. okt. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!