Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik Gabrielt használnak?

Akik Gabrielt használnak?

Figyelt kérdés

Az első 10 percben negativ volt a tesztem, ma reggelre viszont ott volt a két csik.

Most ez mit jelent?

Egyébként nem akarunk babát.


2010. ápr. 28. 08:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Akkor nem vagy terhes!!Az már szellemcsik!!Az első 10percben nem mutatta ki tehát negativ akkor nem vagy az.Gabriell az egyik legjobb számomra.
2010. ápr. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Sajna nálam is ez volt... de nem lett belőle baba. Sőt nekem már kijött 10 percen belül, viszont a csík szürke volt. Ha esetleg rózsaszínes akkor sztem van egy kis remény, de ne éld bele magad.


Ezt a kérdést még akkor én tettem fel. Van kép is a tesztről.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2010. ápr. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Nekem is volt ilyen a Gabriel és nem voltam terhes. én olyat többet nem vettem . nekem a lILLY MUTATTA KI A TERHESSÉGHET.
2010. ápr. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%

Időn túli terhességi teszt nem érvényes...

Nekem nem csak gabrielnél hanem más teszteknél is volt így.Mikor valóban babás volt azt kb, 2perc után kimutatta...

2010. ápr. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Huhh, köszi, megnyugodtam kicsiz, amúgy 38 naposaka ciklusam, ma vagyok a 38. napon.

remélem megjön :-S

amúgy spirálom van...

2010. ápr. 28. 08:36
 6/13 A kérdező kommentje:

egyébként rózsaszin a csik.

még este is megnéztem,de reggelre száradt ki rendesen és akkor lett ott a két csik, mig nedves volt határozottan csak 1 csik volt!

2010. ápr. 28. 08:38
 7/13 anonim ***** válasza:

Spirál mellett azért van pár százalék,hogy egy két ügyesebb kiskatona feljusson a megfelelő helyre.Attól is függ mikor rakták fel a spirált mióta van fenn.


Gabrielről annyit,hogy én sem szeretem ezt a fajta tesztet de bizony nekem is így kezdődött,hogy csak időn túl lett halvány rózsaszín csíkos én kidobtam mondván nem érvényes.Mondjuk ez nekem nem várt mensi elött volt egy nappal.Aztán másnap nem jött meg,csináltam délutáni pisiből egy más fajta tesztet ami meg pozi lett.

Szóval fene tudja....

18 h.km.

2010. ápr. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt, és baba lett belőle (mi vártuk).
2010. ápr. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem is van két pozi tesztem,de a doki még nem látott semmit.Szerintetek van még esély a babára?

Ja és anno nekem a Gabriel nem mutatott soha téves pozit.

2010. ápr. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Hát attól is függ mennyi idős lehetsz?!

ekem jóval időn túl, még másfél óra múlva is negativ volt.

2010. ápr. 28. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!