Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy kell egy képnek negatívot...

Hogy kell egy képnek negatívot csinálni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 08:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Vagy negatívval fotózod, vagy photoshoppal! Ha kell én szívesen megcsinálom neked, csak linkeld be a képet!
2010. ápr. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Nagyon kedves vagy!!!!

[link]


De már le is mondtam róla. Nagyon rossz minőségű a kép. Telóval csináltam. Szabad szemmel látni a második csíkot,igaz halvány, de anyukám is látta. De mária romed-es teszt, és itt olvastam, hogy hamis pozit mutat.

Akkor ha beillesztem word-be és kijelölöm az nem is a negatívja?

2010. ápr. 6. 09:07
 3/16 anonim ***** válasza:
Az nem:)
2010. ápr. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Szia! Első vagyok! Megcsináltam akkor neked a negatívot! Halványan látszik a második csík is! :))

[link]

2010. ápr. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szia!Nagyon homályos a kép.Tudnál egy (inkább kicsit távolibb)képet csinálni?Utána csinálok én is egy neg.-ot a képedről!
2010. ápr. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Most sírjak-vagy nevessek??????


Szerinted? Mutathat áll pozit?


Ja nagyon-nagyon-nagyon köszönöm!!!!!

2010. ápr. 6. 09:53
 7/16 anonim ***** válasza:
Bár ne is küldj!Látni a második csíkot!Gratulálok!!!!
2010. ápr. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Képes vagyok! Sztem is pozi ez a teszt! :)) Úgy, hogy gratula! Mikorra nem várod a mensid?
2010. ápr. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Csinálom :-) CsaK NEHEZEN RAKOM FEL... Nem vagyok valami műszaki zseni:-(( Szőke is vagyok:-)))))))
2010. ápr. 6. 10:03
 10/16 A kérdező kommentje:

Jó akkor nem szenvedek mert nem sikerül...

Hát eléggé bonyolult a dolog de du 4 re van időpontom a dokimhoz, majd meglátjuk...

Voltam febr. 25-én nőgyógyásznál, mert már egy jó ideje nem jön a baba. Direkt peteérés környékén mentem, de sajnos nem látott petét. Írt fel clostit, hogy ha megjön kezdjem szedni. Nem jött meg. Beszéltem vele telefonon azt mondta várjak türelemmel, hisz semmi kórosat nem látott uh-n azon kívül, hogy nem volt peteérésem. Hozzáteszem napra pontos ciklusaim voltak eddig! 33nap. Gondoltam megvárom a következőt türelemmel. De semmi!

Tüneteim vannak ,de semmit nem akarok bebeszélni magamnak, próbálom reálisan nézni a dolgokat!

29-én kellett volna jönni a következőnek,de szintén elmaradt.72 cn tartok.

2010. ápr. 6. 10:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!