Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb 10 napja késik, nagyon...

Belednyalok kérdése:

Kb 10 napja késik, nagyon szeretnénk kisbabát, csinaltunk tesztet negatív lett, a hüvelyváladék megnőtt, és pár napja kezdődődött napi szinten hányás . Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Okoskodok kíméljenek , azért írtam ki mert jovo hetig nemtudom orvoshoz menni ,(kulfold) csak tudni szeretnem hogy a teszt lehet a rossz vagy van e valami ami vegett keshet ha eddig rendszeres volt
2016. febr. 9. 23:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Simán lehetsz terhes úgy is, hogy a teszt nem jelzi. Hallottam már ilyenről, hogy már szívhang is volt, de a teszt még mindig negatív...
2016. febr. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Itt az én példám, rád bízom amit gondolsz: Nekem 2014 június 27-én jött volna meg a vérzés, de sehol semmi, még terhességi jelek sem, az első pozitív tesztem kb a 100-adik darab 2014 július 29-én volt. Mikor orvoshoz mentem már 6, de inkább 7 hetes volt a pici.
2016. febr. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 mandiga ***** válasza:

Előfordulhat spontán késés, késői ovuláció is. Az is, amit az utolsó válaszoló írt, csak az nagyon ritka.

Lehetsz babás, esetleg a teszt nem volt érzékeny?


Utolsó válaszoló. Az orvos nem mondta, hogy lehetséges, hogy a teszt nem mutatja ki? Én az 57. ciklusnapomon vagyok, amik 25 naposak voltak, a tesztjeim negatívak.

2016. febr. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes. Azért gondolom, mert 10 nap késésnél még nincs egyfolytában hányás. Terhességnél is nagyon nem jelent jót, ha egyfolytában, naponta hány az ember.
2016. febr. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne 10 nap késésnél hányás? Az már 5-6 hetes terhesség, olyankor már simán lehet hányni! A bőséges hüvelyváladék is terhességre utal (nekem legalábbis 4 terhességemnél volt nagyon bőséges folyás az első trimeszterben végig).
2016. febr. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Amúgy a "naponta" és az "egyfolytában" hányás nem ugyanaz. A naponta még a belefér kategória.
2016. febr. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

a hanyast megelmekedett hormon szint okozza amit a tesztnek viszont ki kellene mutatni ha mar olyan magas hogy attol hany a kedves kerdezo...csak egy tesztet csinaltal? csinalj ujat, masfelet reggeli pisibol.

a ciklusaid szabalyosak? en is kesoi peteeresre tippelnek...mondjuk hanyos virusos megbetegedes is van most a kornyeken, epp eleg.

2016. febr. 10. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Na hát én a pozitív teszt óta émelyegtem, 5 hetes terhes voltam mikor táppénzre kerültem a sok napi szinten egyfolytában történő hányás miatt, és 12. Hétig folyamatosan ez volt. Most 15+3 vagyok és még mindig van hogy émelygek. Szerintem lehet baba is még, csinálj még egy tesztet. Az nem derült ki hogy mikor csináltad a tesztet?
2016. febr. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
4es miért nem jelent jót ha terhesen egyfolytában hány az ember? Tudod ez az egyik terhes tünet. A lányommal 6 éve 6. Héttől a 9. Hétig kórházban voltam terhességi vészes hányás miatt, infúziót kaptam, de ennek ellenére makk egészséges a lányom.
2016. febr. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9-es: Most írod, hogy nem jó, a folyamatos hányás, hiszen te is kórházba kerültél vele! A 4-es nem azt írta, hogy baja van a babának, hanem hogy nem jelent jót, ha egyformában hány az ember. És lám, te is igazolod a saját eseteddel.
2016. febr. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!