Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még reményem? A vizes...

Van még reményem? A vizes folyás valóban a menzi elöjele?

Figyelt kérdés
Szombatra (nem) várom a menzimet. A höm 37,1 vizes fehéres folyás, semmi más különösebb jelem nincs, a méhem nem görcsöl csak valahogy nem is tudom hogy fogalmazzak, "érzem". Nagyon szeretnénk már babát. Már olvastam azt is hogy volt akinek vizes folyása volt amikor babát várt, volt aki azt írta az a menzi elöjele. Valami tapasztalatok?
2008. aug. 27. 13:27
 1/4 anonim válasza:
100%
Szia! Csak a saját tapasztalatomat tudom leírni. Nekem vizes folyásom volt - van és mégis babát várok. Mindenki más, van akinek krémes fehér folyása van ha babát vár, van akinek vizes. Drukkolok neked hogy babás legyél!
2008. aug. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálam vizes folyás van mensi előtt, ami színtelen, nem krémes állagú. Szerintem a tied inkább a krémes kategória, persze te látod. A szombat még messze, és a hőd jó. Legyél még türelmes kicsit.
2008. aug. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Nekem teljesen átlátszós, csillogós volt a folyásom, és tegnap teszteltem egy pozitívat :-) szóval bármi lehet még, nyugi szombatig próbálj ne agyalni ezen, azért szorítok hogy babás legyél!
2008. aug. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mensi előtt mindig fehér színű és nagyon folyós váladékom van.
2008. aug. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!