Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mely gyógynövények segítik a...

Mely gyógynövények segítik a teherbeesést? Mennyibe kerül a Closty?

Figyelt kérdés

Most a Clostyról olvastam igen sok jó dolgot,azt gondoltam megpróbálom. De mennyibe kerül? Illetve a málnalevél teát.

De melyiket,mikor kell alkalmazni?


2008. aug. 18. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:

szió

en az elso honapban mastodynont szedtem (ilyen gyogynovenykeszitmeny, zero hormon, tiszta homeopatia), a masodik honapban clostyt

a harmadik honapra terhes lettem

en annak idejen kivaltottam ket doboz clostyt (Annyit irt fel a doki), meg megvan, nekem nem kell, szivesen odaadom, (asszem kb 2-3000 korul volt a ket doboz, hogy felirta), viszont KERD KI A DOKID TANACSAT MINDENKEPP!! szerintem

a clostyt menzi 5. napjatol kilencedikig kell szedni, es teljesen megallitja a peteerest/termelest, vagy valami ilyesmit, es utana amikor abbahagytuk, akkor veszi eszre a szervezet a lemaradast, es akkor indul meg valami hihetetlen iramban, en feltem szedni, szerintem ez nem termeszetes, ezert mondom,hogy mindenkeppen beszeld mega nodokiddal!

remelem segitettem

12 hetes kismamó

2008. aug. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én a clostit 1000 ft körül vettem. nemdrága annyira.

nos a doki irja fel mindenképpen. én a gyogykészitményekben nemhiszek mert ha gyogyszer kell akkor gyogyszer kell és kész. mindenképpen dokit ajánlom hogy vizsgáljon meg először és aztán szedj bármit is. miota probálkoztok?

2008. aug. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Én mást mondok neked,próbáld ki a cickafarkfű és a palástfű teákat.Itt olvastam ezekről a teákról.A cickafarkfű teát a ciklus első felében ittam,az első öt napban a mensi miatt nem,de utána a 15. napig naponta kétszer ittam. Nem filtereset, hanem zacskósat vettem,le kell forrázni 1-2 teáskanálnyit és kb. 10 percig állni hagyni. Utána ittam a palástfű teát, szintén naponta kétszer. Ezt csak kb. 5 percig kell állni hagyni és nem szabad a készítése közben fém eszközöket használni, én műanyag szűrővel szűrtem le. Egyiknek sincs rossz íze, inkább szinte vízízűek. Hét hónap próbálkozás után nagyon meglepődtem,hogy bevált,mert csak ebben a ciklusban ittam és tegnap pozitív lett a teszt. Szerintem próbáld ki nyugodtan,ártani nem árt. A cickafark beállítja a ciklust, a palástfű erősíti a méhet és segíti a beágyazódást. Ha a neten beírod a keresőbe, olvass utána, mindenhol jókat írnak ezekről a teákról. A Clostyval várj,hátha ez is segít!
2008. aug. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem írni,h ezek a teák kb. 400 Ft-ba kerülnek, én a helyi tesco gyógynövényboltjában vettem.
2008. aug. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Clostyt 2.-5. napig kellett szednem, nekem a bőröm csúnya lett tőle, viszont elég határozottan éreztem a peteérésemet.
2008. aug. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!