Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan legyek terhes?

Hogyan legyek terhes?

Figyelt kérdés
Baratom a hasamra elvezett o kiment a mosdoba meg mosni magat en meg ott maradtam az agyban belenyultam a spermaba es amit tudtam bekentem a puncimba szerintetek terhes lehetek igy? Szeretnek babat de baratom meg varni akar 2 evet en kesznek erzem magam h anya legyek lakas kocsi penz van hozza eljegyzes is volt de fel hogy nem jo apa lesz 32eves de meg nincs gyereke en 30vagyok felek hogy kicsuszok az idobol 2 ev sok meg kerlek ne nezetek hulyenek ketsegbe vagyok esve hogy vehetnem ra hogy ne keljen 2 evig varnunk :-/
2014. okt. 12. 13:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Talán megbeszélni vele??? Nem gondolod? 30 évesen nem sok eszed van már ne is haragudj. Értelmes, normális, jól működő kapcsolatban meg lehet ilyeneket normálisan beszélni. Nem taktikázni a teherbeeséssel. Komolyan az ilyen nőket mint te is egyáltalán nem értem. Ha nem tudsz komolyan ilyet megbeszélni vele akkor ott komoly gondok vannak.
2014. okt. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Gyereket ne így akarj, hanem együtt akarjátok!!!!

Mit szólnál ha fordítva lenne? Ő akarna és te meg nem és terhes lennél, azért szívenütne nem, hogy mégiscsak becsúszott.

Nem érett rá ez van, még 2-3 évig várhattok, de valóban már túl sokáig nem. Inkább beszélgessetek, hogy ő még mitől tart, mitől fél stb. Valami miatt még nem akar, derítsd ki. Egyáltalán nem biztos hogy 2 év múlva készen áll majd, de az sem hogy addig kéne várnotok. A

múgy lehetséges így is, de nem sok esély van rá.

Nem nézlek hülyének, de ezt együtt akarjátok és ne így.

Gondold el a párod életét is megváltoztatja a baba, gondolom elvárnád, hogy ott legyen a vizsgálatokon, szülésnél és persze segítene a baba körül és a babával kapcsolatban is nem? Amúgy tök jogosan :) de ehhez az elváráshoz szeritnem hozzátartozik hogy ne a tudta nélkül legyél terhes.

Ha ezeket nem fogadod el akkor inkább keress mást, mert nincs garancia arra, hogy majd két év múlva már mehet a baba....

2014. okt. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Igazatok van ebben h meg kellene vele beszelni de egyszeruen hallani se akar a dologrol estenkent szoktuk beszelni hogy milyen jo lenne ha lenne mar...stb

De fel hogy nem jo apa lenne es boldog lenne ha vegre lenne kozos gyerekunk es ossze zavar hogy egyszer ezt mondja maskor azt szuleink is nyaggatnak hogy mikor jon mar az unoka o egyke szuleinek mastol nem lehet unokaja ha megyunk hozzajuk mar sirhatnekom van ha felhozak a temat hugomnak es batyamnak is van mar gyerekuk csak nekem nincs elhagyni pedig nem szeretnem 30 evesen nem konnyu mast talalni es lakas is kozos

2014. okt. 12. 13:38
 4/25 anonim ***** válasza:

Arról kéne beszélnetek, hogy miért pont két évet akar várni? Tudja előre, hogy két év múlva már jó apa lenne?

Sose értettem ezt a pontos meghatározást, hogy pontosan ennyi és ennyi évet évet akar valaki várni.

Szerintem beszélgess a vőlegényeddel a félelmeiről. Miért nem érzi, hogy jó apa lenne? Kocsi, lakás, pénz van, tehát leki gát van. És mond el, hogy a baba nem is biztos, hogy rögtön összejön. Mi lesz, ha 2 év múlva elkezdtek próbálkozni és évekig nem jön össze? Mond el, hogy egy 30 éves nőnek már nincs sok vesztegetni való ideje, próbálja ezt ő is megérteni. és biztasd, bátorítsd hogy szerinted igenis jó apa lenne.

2014. okt. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Mint egy nyeletlen kamaszlány!

30 éves vagy és nem vagy képes leültetni a pasidat, elmondani neki, hogy komolyan gondolkodsz a gyereken?

2014. okt. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Hát igen, akkor emiatt is ki van, hogy mindenki rá vár. Mármint anyukája is, mert már nyaggat titeket és tudja ő is , hogy mindenkinek van már körülöttetek. Szeritnem neki is rossz ez a helyzet. De én továbbra is azt mondom, hogy beszéljetek, mitől fél. Az hogy nem lenne jó apa, azt miből gondolja???? Miért ne lenne az? Nem így kell hozzáállni. Mikor beül a kocsijába, akkor úgy ül be, hogy balesetet fog okozni????? Mert kb ugyanaz a hozzáállás lenne nem?

Nem érett meg rá, erre is meg kell érni, még nem jött el neki ez a pillanat, ez az érzés. Beszéljen ismerősével, járjatok gyerekesekhez, hogy lássa, hogy igen nem mindig könnyű a gyerekkel, de azért megoldanak mindent.

Tudom nehéz lenne továbblépned, de erről is beszélhettek, mert ha belegondolsz, ez is a kapcsolatotokhoz tartozik, uagynúgy mint a lakás stb. ha ő 2 év múlva is azt mondja hogy 2 év múlva akkor mi lesz? Pláne ha majd nem is rögtön jön össze.....

Beszéljétek meg! Ne azt várd, hgoy azonnal akarjon babát, de valami normális oka legyen, ami 2 év múlva már nem lesz ok. Az hogy nem lesz jó apa, az 2 év múlva is a fejében lesz.....

2014. okt. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Akarnyaszor mondom neki veszekedes a vege :-/ hogy birjam kivarni azt az idot mert nem sok

Higyetek el hogy mennyire szeretnem es tudom hogy nem sikerul mindenkinek elosore nem vedekezunk neha megse csuszik be kezdem azt hinni hogy van valami problemaja ...

20 evesen terhes voltam de nem tartottuk meg mindketten egyetemistak voltunk meg akkor nem mertuk bevallalni meg akor en is azt mondtam hogy nem kell raerunk de 10ev telt el...:-/

2014. okt. 12. 16:28
 8/25 anonim ***** válasza:
Nem csúszik be a gyerek és te arra gondolsz, hogy neki van problémája??
2014. okt. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

akkor megszakítással "védekeztek" ugye?

Mert akkor valóban lehet baba belőle, ezt amúgy tudja????? Csak mert ha annyira nem akar akkor hogyhogy így védekezik? Persze részedről értem :D

Nem feltétlenül van gond nálatok, de persze az is lehet hogy van. Ismerek olyat aki mindig megszakítással védekezett és akkor lett terhes amikor tényleg beleélvezett a párja, mert babát akartak és nem is jött össze mindjár taz első hónapban.

Van peteérésed? Esetleg hőmérővel érdemes volna egy hónapot megnézned, az ingyenes és nem nagy fáradság. Ha a párod észreveszi, akkor mond meg ,hogy a megszakításos nem védekezés és fura, hogy a 10 év alatt nem lettél így terhes... szóval emiatt sem jó tovább várnotok

2014. okt. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Az hogy voltál már terhes még lehet gond nálad is de persze a párodnál is. Azóta valóban eltelt 10 év ahogy írod, ki tudja ki hogy változott azóta.
2014. okt. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!