Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon korai még a 6. napon?

Nagyon korai még a 6. napon?

Figyelt kérdés
6 nappal PÉ után vagyok és majd leszakad a derekam,meg görcsöl a hasam.Ez most mitől van?Beágyazódásnak még korai?Akkor ez most azt jelenti,hogy nincs baba és meg fog majd jönni?
2010. jan. 20. 10:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még minden korai: örülni is és szomorkodni is korai. Még el sem kezdődött a beágyazódás, nemhogy befejeződött volna és a szervezeted tudomást venne a babáról. Azaz még nem lehet tudni, hogy baba lesz, vagy menszesz. Még minimum 6 nap a tesztelésig, a 12. dpo előtt gyakorlatilag nincs esély pozitív tesztre.
2010. jan. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ.De akkor mitől vannak ezek a tünetek?Remélem,hogy azért most végre összejön a baba,mert már 4 éve várjuk.
2010. jan. 20. 10:34
 3/9 anonim ***** válasza:

én még nem voltam terhes, de nekem alapból is szokott néha ilyen lenni.


babát szeretnél és ezért nagyobb jelentőséget tulajdonítasz neki, mint kéne. várd ki türelemmel azt a pár hetet

2010. jan. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
4 éve? most olvasom. orvosi segítség van? lombik, ilyesmi? ez már elég hosszú idő
2010. jan. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon nehéz türelmesnek lenni,de azért igyekszem.Igen van segítség.Clostyt szedtem,meg Gonal-F-et kaptam és elősször most volt peteérésem.Lehet hogy most ezért viszem egy kicsit túlzásba,de annyira szeretném már azt a babát.5 tüszőm is megérett.Eddig meg soha egy se.Ebből az 5-ből már csak lesz egy.Nem?Mi a véleményetek?
2010. jan. 20. 10:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Esélyed mindig van rá, így csak reménykedj. De most még meddőséggel foglalkozó orvosok a legprofibb felszereléssel sem mondhatnának semmit. Sajnos várnod kell türelemmel, nincs mit tenni.
2010. jan. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ehhez a részéhez nem értek, de nagyon drukkolok, hogy összejöjjön hamarosan a baba. még annyit írnék, hogy ne éld túlzottan bele magad, mert csalódni fogsz. teljesen egészséges pároknak is van, hogy fél évebe beletelik... szóval kéne kb. 6 ilyen peteéréréses hónap és össze fog jönni. kitartás. de akár lehet most is, cska ne keseredj el ha nem. együttérzek és drukkolok! :)
2010. jan. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.Nagyon aranyosak vagytok.Remélem lassan összejön a picurka.
2010. jan. 20. 10:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezek még csak ovulációs fájdalmak.
2010. jan. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!