Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Leírnátok ti mit gondoltok?...

Leírnátok ti mit gondoltok? Terhesség volt/vetélés vagy a teszt hazudott?

Figyelt kérdés
27-től 30 naposak a ciklusaim. decemberbe volt egy missed ab :( június 15.én kellett volna megjönnie (akkor 27 napra) előtte is teszteltem már akkor is ott volt halványan fel is tettem ide de annyira halvány volt hogy nem is láttátok így én sem nagyon vettem pozinak hogy ne áltassam magam. 16.án reggeli vizeletből (x-epil teszt) szép pozi volt képen is látszódott nem kellett forgatni rózsaszín volt.és terhességi tüneteim is voltak.pl: fájt a mellem izomlázasan,mensis görcsök, pisilési inger, derkékfájás.aztán a délelőtt folyamán barnáztam, pecsételtem. szaladtam a telefonhoz hívtam a dokim hogy ez most mi?! azt mondta másnap reggel menjek be, másnap reggelre már rendes mensim volt nem volt több vérzés vagy erősebb görcs a megszokottnál. felhívtam a dokit hogy megjött rendesen van e értelme bemennem azt mondta hogy nem, és ha elmúlt akkor menjek be. tegnap előtt be is mentem. csináltam egy teljes vérképet béta HCG-t. a vérképbe 1 eltérés sincs a béta HCG 1 alatt van. azt mondta hogy itt nincs és nem is volt terhesség és nyugalom türelem jönni fog a baba. mondtam neki hogy akkor mi volt ez a pozi teszt és azt mondta hogy akkor mikor csináltam már vér volt a vizeletbe és ha a teszt vérrel találkozik akkor + lesz.tüneteket is mondtam azt mondta ha valamit nagyon akarunk akkor pszichésen beképzeljük. (a vérképbe viszont az látszódott hogy több fehér és vörös vérsejt van benne a kelleténél). Szerintetek? volt baba csak elment újra? vagy teszt volt rossz?
2014. jún. 25. 12:41
 1/5 anonim válasza:
szerintem volt csak elment :(
2014. jún. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem volt, ugy tudom, hogy ha ilyen van, akkor meg jelen van a vizeletben a hcg egy ideig, tehat ha nem mutatta ki a vervetel, akkor nem valoszinu, hogy volt. A dokid is korrektul elmagyarazta, ugyhogy hidd el neki. Es ne torj ossze, biztos, hogy ossze fog jonni, ne gorcsolj ra. Tudom, mondani konnyu, de hidd el, hogy a stresszeles nem segit. Nagyon drukkolok neked, hogy osszejojjon vegre a babuci :) kitartas :)
2014. jún. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mondtam az orvosnak hogy nem gyanakszik valami hormon problémára pl progeszteron hiányra és mondta hogy nem. félek ha összejön akkor mindig elfog menni :/ 20 éves vagyok mondta hogy fiatal egészséges és biztos semmi gond nincs csak türelem nyugalom és jönni fog ne akarjam ennyire.
2014. jún. 25. 12:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Osztom az orvos véleményét.
2014. jún. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Na latod! A dokid is azt mondja, hogy ne gorcsolj ra! Annyi ilyen sztorit hallani, hogy mikor mar valaki eppen feladja, akkor jon ossze. Mert akkor mar nem idegesiti magat. Ugyhogy nyugi :)
2014. jún. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!