Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha babát tervezek, akkor...

Ha babát tervezek, akkor szabad járnom kocogni futópályán? . és szabad picit fogyókúráznom, hogy kb 4-5 kg lemenjen? így is teherbe tudok esni?

Figyelt kérdés
2014. máj. 18. 11:02
 1/9 anonim válasza:
Kocogni szabad, a fogyókúrálást most nem ajánlom! Nem olyan sok az a kis felesleg!
2014. máj. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem teherbe esni,és alatt nem szerencsés fogyókúrázni, mert könnyen elvetélhetsz. Egész egészségesen, és nyugodtan járj el kocogni. Úgy is csinálhatod, hogy előtt lefogysz, majd tartod a súlyod futással és jó kajával, és ekkor próbálkoztok a gyerekkel.
2014. máj. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szóval teherbeesés alatt és egyél egészségesen :D
2014. máj. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán kocoghatsz, valami mozgás úgyis jót tesz szülés előtt, persze nyilván ne erőltesd meg magad túlságosan.

Attól függ, mit értünk fogyókúra alatt. Szigorút semmiképp, de ha fogyni akarsz és ésszerűbben, egészségesebben étkezel, s ha éhes vagy, eszel, akkor akár fogyhatsz is. De tényleg csak lazán, ésszel, a test igényeinek nem ellentmondva, bár mindig ez a véleményem a fogyásról, akár babát szeretne valaki, akár nem.

2014. máj. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Teherbebeesés előtt nyugodtan sportolj, diėtåzz. Az egészséges ėletmód és a versenysúly csak megkönnyīti a fogantatást.
2014. máj. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én jártam konditerembe amikor terhes lettem. Nem súlyt emelni, hanem kardiózni. (tél volt) És nyilván az a kérdés, mit értesz fogyókóra alatt. egészséges táplálkozás, ami sok zöldség, gyümölcsöt jelent, kevés szénhidráttal, fehér cukorral, liszttel. Nyilván nem árt, sőt használ , és nem csak annak, aki fogyózni szeretne. ;)
2014. máj. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnél hízni sokat terhesség alatt akkor a 160gos diétát nyugodtan csinálhatod nem árt a babának.Sajna maga lett a terheléses cukrom így nekem is ezt kell csinálnom. 27hkm
2014. máj. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem szigororú diétára gondoltam...sport és sok zöldség ez lenne az ésszerű megoldás :-)Köszönöm nektek a tanácsokat!
2014. máj. 18. 12:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért figyelj mert az egyoldalú táplálkozás sem tesz jót!!27hkm
2014. máj. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!