Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem kellenne egy kicsit...

Nem kellenne egy kicsit jobban örülnöm? 5napja késik, a tesztem pozitiv.

Figyelt kérdés
Márciusban elvesztettem egy kisbébit a 10.héten.Nagyon akartam már a másikat.Most ugy néz ki összejött és a pozitiv teszten mégcsak megsem lepödtem.Ez annyira furdalást okoz nekem,pedig minden vágyam ez volt.Lehet,hogy a hormonok játszanak velem,a kedvem is mindig rossz.
2008. júl. 27. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát majd fogsz örülni, de most bizonyára a 10. hétig aggódni fogsz és tudatalatt meg sem próbálsz hinni a tesztnek, mintha nem lenne semmi, de ne aggódj ez egváltozik, minél előbb menj dokihoz, már 5 hetes vagy és valószínű látná is, ráadásul a vetélés miatt lehet, hogy terhességtámogató gyógyszert kell szedned.
2008. júl. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Teljesen érthető ez a reakció. Félelem van benned, hogy mi lesz ha... ahogy látod fejlődni a babád, és belelépsz a 4. hónapba, ott már szinte nem lehet nagy baj. Még nagyon friss aa veszteség, ezért ez az érzés.

Velem ugyanez történt decemberben, 14hetes volt. Én holnpra nem várom, hátha nekem is poz lesz a teszt.

2008. júl. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Holnap megyek orvoshoz.Köszönöm.A második válaszolonak szurkolok.
2008. júl. 27. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!