Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az előfordulhat, hogy a teszt...

Az előfordulhat, hogy a teszt nem mutatja ki a terhességet, és onnan tudjuk meg, hogy terhesek vagyunk, hogy már rúg a baba?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi lehet,tesztet csinálok de negatív.De olyan érzésem van,mint ha rugdosna bent valaki.Olyasmi mint az első terhességemnél.Tegnap rátettem a hasamra a távirányítót és mint ha rezgett volna az is.A menstruáció kimaradása nekem nem gyanús mert PCOS vagyok ,megszoktam. Beképzelésről nem esik szó,mert nem akarunk görcsösen 2.babát,de úgy vagyunk vele ha jönne szeretettel várjuk.Azt még hozzá kell tennem,hogy túlsúlyos vagyok...lehet bélmozgás? 4 napja kezdtem el érezni,a hasamon nagyon változás nem látszik,mert eddig is nagy volt :S
2009. dec. 20. 17:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
szia! igen elöfordulhat hogy nem mutatja ki a teszt, de ha mär rugdos akkor nem az elejen vagy:)szerintem menj el orvoshoz es ö megadja a välaszt.szurkolok:)
2009. dec. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna a kérdésedet múlt héten.

Ugyanígy jártam. Én is kissé túlsúlyos vagyok és már volt 2 terhességem, tudtam, milyen, amikor rugdos.


A végeredmény: annyira kezdtem pánikba esni attól, hogy "rugdos", hogy egy óriási pánikrohamot produkáltam, senki sem értette, mi bajom van. Berohantam a nőgyógyászatra, cirka 3 óra alatt végeztem is, annyian voltak. Először megvizgált a nőgyógyász, azt mondta, itt minden rendben, semmi baba, de elküld UH-ra. A válasz: "asszonyom, itt egy darab gyerek nincs". Annyira de annyira égtem, hogy el nem tudom mondani. Sírva mentem oda, teljesen bepánikolva magyaráztam el a tüneteket, és kb. a szőnyeg alatt jöttem ki, hogy ne is lássanak... Azt mondták, bélmozgás... Amúgy azért estem pánikba, mert van már 2 gyerekem, tudom, milyen, ha rugdos, és egyáltalán nem szeretnék még egyet.


Ha az megnyugtat, menj el nőgyógyászhoz, mondd el, mi van, csak ne úgy, ahogy én :) Sok sikert!

2009. dec. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! :) Ha elmegyek orvoshoz,akkor aznap meg csinálják a vérvételt+ultrahangot?Nem kell ünnepek utánig várni? Most azért vagyok megijedve,mert dohányzom.Amikor a lányommal voltam terhes nem dohányoztam,de amikor abbahagytam a szoptatást akkor visszaszoktam sajnos.Nem szívok el sokat, mert átlagban napi 5 db,de ha terhes lennék az is sok :( Baja lenne a cigarettától a babának?Tulajdon képpen azt vettem érszre,hogy felvagyok puffadva mindig+kihíztam a gatyám,alig bírom összegombolni.Idáig a pcos-nak tudtam be,mert nem eszek többet mint idáig.(bár még lehet attól)de most,hogy érzem a mozgásokat...de lehet,hogy bél mozgás nálam is. :D
2009. dec. 20. 18:43
 4/19 anonim ***** válasza:
Szia! És azon kívül más tüneted nincs? Vagy az elsőnél sem volt? (cici fájás, furcsa ízek, stb) Nagyon kíváncsi vagyok, majd írj. :) K
2009. dec. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én a "már tapasztalt" vagyok. Szerintem addig ne túráztasd az agyad olyanokon, hogy mi lesz ha, próbáld meg az agyad valami egész mással elfoglalni. Nálam is ez volt a baj, hogy saját magamat hergeltem mindenféle hülyeséggel :) Szerintem azonnal megcsinálják az UH-ot, miért várnának ünnepek utánig.
2009. dec. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
A cici fájás nincs,a mellbimbóm ég néha,de az első terhességnél végig volt.Az első babánál első hónapokat végig hánytam,most csak rosszul vagyok néha egyes dolgok látványától,de ez nem hinném,hogy azért van.Vagy nem is tudom.De minden esetre a kislányomnál,minden tünetem megvolt.Annyit érzek,hogy amikor meg kéne jönnie,akkor menstruációs fájdalom van a hasamba és ennyi.Nem tudom mi lehet,de már én is kíváncsi vagyok.De nem élem bele magam,mert lehet,hogy a cisztától van.Egyedül ezek a rúgás szerű érzések ami feltűnt :DMindenképp megírom mi volt orvosnál :)
2009. dec. 20. 19:02
 7/19 anonim ***** válasza:
Ha több teszt is negatív lett, akkor biztos nem vagy terhes.
2009. dec. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Igen én is próbálom terelni az gondolataimat más fele.Nagyon nem élem bele magam,mert akkor meg csalódnék.Na most épp megint éreztem azt a rúgás szerűséget,Max ha nem vagyok terhes,egy jót nevetünk a bélmozgásomon és kész!:DDe azért már én is kíváncsi vagyok.De a férjemnek,meg senkinek sem szóltam,de nem bírtam ki,hogy ide ne írjak,mert azért foglalkoztat a dolog.
2009. dec. 20. 19:10
 9/19 A kérdező kommentje:
1 tesztet csináltam azt is du.,de időm van megnézetni magam,legfeljebb megkérem a dokit,hogy csináljon egy rákszűrést,úgy is lassan 1 éve voltam.
2009. dec. 20. 19:12
 10/19 anonim ***** válasza:

Csak megnyugtatni akarlak. A legtöbb terhességi teszt mérési határértéke 25 mg/ml. Amikor a gyerek elkezd rugdosni, akkor azonban már tízezer fölött van ez az érték. Azaz nem fordulhat elő, hogy a terjhességi teszt ne mutassa ki.


Ha a teszted negatív, akkor fölösleges egy lehetséges baba miatt tenned egy kört a nőgyógyászaton, mert nem ognak találni egyet se. De a rákszűrés tényleg jó ötlet, az fontos.

2009. dec. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!