Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jan.5-re (+/- 1 nap) nem...

Jan.5-re (+/- 1 nap) nem várók? Lányok én írtam ki a lenti "klubot" is, jöhetnek újabb csapattagok is! Hátha most sikerül.

Figyelt kérdés

Előző kérdés ez volt:

"Ki az aki dec.5-re (+-1 nap) nem várja? Jó lenne valakivel együtt szurkolni. Már volt egy vetélésem augusztusban. Az orvos szerint már minden OK velem. Próbálkoztunk is a férjemmel ezen a héten, bárcsak sikerülne most!"


2009. dec. 13. 16:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/123 anonim ***** válasza:
Szia!Előző klubban én is bent voltam dec.5.-én meg is jött ahogy a nagy könyvben meg van írva!27 napos ciklus mellett én jan.1.-re nem várom legközelebb de a pé.-m csak 18.-a körül lesz úgyhogy még nekem is korai a kérdés!Hány naposak a ciklusaid?Mikor lesz pé.-d?Milyen időközönként lesztek a projekten?Szedsz v.mit ami segíthet?Mi már három éve lessük a gólyát és minden hónapban csalódnom kell!
2009. dec. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/123 A kérdező kommentje:

Nekem dec. 4-én reggel jelentkezett a nem várt. :(

30 napos a ciklusom, és igazából csak 5-én kezdtem el vérezni rendesen, tehát most sem késett egy kicsit sem :(

Elevit+folsav a napi adagom. Mindenki azt tanácsolja, hogy próbáljak meg nem görcsölni a projekten, mert ha nem lazítok, akkor saját magunk gátoljuk a gólya érkezését... szóval neked is ezt tudom tanácsolni... hátha ez segít.

Örülök, hogy újra itt vagy velem/velünk, és tartjuk egymásban a lelket, a reményt :)

2009. dec. 13. 21:50
 3/123 anonim ***** válasza:

sziasztok! én is voltam az előző "party-ban":D

én voltam az allergiás. hát hogy amiatt vagy más miatt, nekem 9-én jött meg. még kórházba is kerültem, annyira rosszul lettem, először méhen kívülire gyanakodtak, de aztán kiderült, hogy mégse. mindössze másfél napig tartott a mensim :s . ma megyek a dokimhoz, kikérdezem ez miért is volt. majd írok nektek és remélem még beleférek, mert így jan 10-re nem várom.

és elhatároztam, hogy mindent jegyezni fogok most, megcsinálom az első teljes hőgörbémet:D

mindenkinek sok-sok szeretkezést és mihamarabbi két csíkot!

2009. dec. 14. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/123 A kérdező kommentje:
természetesen örömmel látlak téged is... sajnálom hogy a kórházat is megjártad :( és végül mit mondott a doki?
2009. dec. 14. 13:21
 5/123 anonim ***** válasza:

na most jöttem haza a dokitól. azt mondta már így utólag ő nem lát semmi rosszat, viszont közölte, hogy legközelebb már csak babásan akar látni, mivel most több tüszőt is lát érni. közölte, hogy ebben a hónapban startoljunk rá, és akár ikrek is lehetnek:D:D

szóval megy majd a projekt, és ha ez nem jön most össze akkor fogom a "nem foglalkozom vele" módszert kipróbálni.

2009. dec. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/123 A kérdező kommentje:

Én már a "nem foglalkozom" módszert alkalmazom, mert kirakta egy látó barátnőm tarot kártyával, hogy túl görcsösen akarjuk azért nem jön össze, szóval most jön a lazán hozzáállás :)

Na drukkolok! :D

2009. dec. 14. 15:21
 7/123 anonim ***** válasza:
Hali csajok!Én vagyok az első jelentkező!Mivel terelitek a gondolataitokat másfelé mint a baba mert én már annyiszor próbáltam de teljesen mégsem tudok ki kapcsolni!Én is el kezdtem dec.5.-én az első hőmérőzős hónapomat!Hát eddig olyan mint a hegység!:(Nem tudom mit tudok majd kiolvasni belőle de kb.négy nap múlva lesz ovum(elvileg)már nagyon kíváncsi vagyok,hogy tényleg látszani fog-e a görbén!Sok sikert mindünknek!!!
2009. dec. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/123 A kérdező kommentje:
Pl. itt a karácsony... ezzel kapcsolatban van mit készülődni, szóval egynek ez is jó a gondolatok eltereléséhez :)
2009. dec. 14. 16:28
 9/123 A kérdező kommentje:
Hogy vagytok lányok? Nekem most kezdődik a termékeny időszak :)
2009. dec. 18. 18:47
 10/123 anonim ***** válasza:

sziasztok!

mi is most kezdjük el:D

kérdésem lenne hozzátok, hogy (én ciklus.hu-n vezetem a görbém) csak azokat a 18 karikásokat kell beírni, aminek a végén a "lényeg jó helyre" kerül, vagy a többit is? van valami befolyásolása?

ma megyek ovu tesztért is, bár csak hétfőn tesztelek.

sok szerencsét mindenkinek!!! és HAJRÁÁÁÁÁ:D:D

2009. dec. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!