Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Arra mit mondtok, hogy elvileg...

Arra mit mondtok, hogy elvileg tegnap voltam a 14. dpo-n és csináltam reggeli elsőből egy Clearblue tesztet, és elvileg negatív lett? Mi a véleményetek? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Görbém:

[link]

Szóval, első pisis volt a teszt, mivel reggel volt nemigazán nézegettem, elkönyveltem, hogy negatív, de szerintem, így visszagondolva, már reggel is ott volt egy iszonyat vékony halvány kis keresztcsík. Este, mikor haza értem akkor vettemészre csak igazán. Akkor ez most milyen eredmény szerintetek? Tudom, időn belül lehet csak értékelni, meg azt is, hogy csináljak másik tesztet. De akkor is, mit gondoltok? Segítsetek légyszi. Köszi.


2009. nov. 19. 08:48
 1/8 anonim ***** válasza:

te vagy a barnázós igaz?

elmult a barnázásod?

2009. nov. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem Én egyáltalán nem barnázok, száraz vagyok, mint a sivatag, illetve nagyon minimális krémesem van csak.
2009. nov. 19. 09:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Tesztelj!
2009. nov. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát köszi, de egy kicsit bővebb infónak is örülnék. De tényleg köszi, hogy válaszoltál. De mikor teszteljek újra, és mivel? Én mégegyszer nem adok ki 1600 forintot egy ilyen Clearblue tesztért. Állítólag nem is annyira érzékeny, mert csak 50-es.
2009. nov. 19. 09:57
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem amikor pozi ltt a tsztem, vettem még egy rakatot, mindenfél fajtából, és azt kll hogy mondjam a kezdeti időben csak a clearblue mutatta ki nagyon erősen, a többi halvány volt, vagy közepesen erős. viszont ha te regel láttál valami csíkot, akkor látok esélyt a dologra!!! a helyedben vennék még egy clearblue-t. tudom, hogy drága, e most arról van szó, hogy megnyugodj, az pedig mindenné többet ér. esetleg még ajánlom a qupidót is. csinálj még tesztet!!
2009. nov. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szia.teszteltél azóta??remélem + lett.

én ma tesztelek.

2009. nov. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

CORAX-al teszteltem és totál szellem csíkos lett, de annyira, hogy a fehér csík még akkor is nagyon jól látszódik, ha nem erős megvilágításban nézem.

Hőm még mindig fent, nézd:

[link]

2009. nov. 20. 08:37
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja, és drukkolok Neked, írd meg, hogy mi lett az eredmény.
2009. nov. 20. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!