Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy már beágyazódo...

Lehetséges hogy már beágyazódott a pici?

Figyelt kérdés

kb 2 napja elkezdett érzékennyé vállni a mellbimbóm. az internetes ovuláiciós naptár szerint 11-12-13-14-15 en voltam a legtermékenyebb, ovu elött is együtt voltunk és a többi napon is. az utolsó menstruációm szept 30-an volt, 29-en nem kellene megjönnie. lehetséges hogy már beágyazodott a pici, viszont nem volt barnázásom, szúrálásokat sem érzek/éreztem.

mit gondoltok?


2013. okt. 18. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Elképzelhető. Tesztelj majd a nem várt napján.

Drukkolok!:)

2013. okt. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nagyon korai lenne.Ha 11.-en volt a pe-d akkor is meg csak ma lehetsz a 7.-dik napon,ältaläban 12-14 nap a beagyazodas,ha meg 15.-diken volt,akkor meg plane.29.-dikeig meg nagyon sok idö van.
2013. okt. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
leghamarabb ovu utáni 10. napon kezdödik a beágyazódás. A tüneteid sima pre mens tünetek amik tény hogy szintén a terhesség legelsö tünetei a legtöbb nőnél.
2013. okt. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat... én is vmi ilyesmire gondoltam...

2hét mulva meglátjuk :)

2013. okt. 18. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!