Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a kémiai terhesség?

Mi a kémiai terhesség?

Figyelt kérdés
2008. júl. 4. 11:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Megfogant, elkezdett beagyazodni, temrelodott egy keves, kimutathato HCG, majd vmi miatt abbamaradt a fejlodes es felszivodott es megjott a menstruacio.
2008. júl. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Ahogy előttem is írták: a baba megfogant, és elkezdődött a beágyazódás is, de a folyamat valamilyen okból abbamaradt. A teszt ilyenkor már kimutatja, de az is lehet, hogy csak halvány marad a második csík, nem erősödik idővel, és a végén megjön a menstruáció, jó bőven!
2008. júl. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

szia


nekem pont ilyen terhességem volt, most várom, hogy megjöjönn a mensim!:(((((((((((((

2008. júl. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ilyesmi volt nekem is, csak az uh-n látszódott is.


Mensi idejében teszteltem: pozitív. Gondoltam várok , majd később megyek el orvoshoz. Egy csomó tesztet csináltam, látszódott, igaz halvány volt a vonal.

Aztán már kétnaponta teszteltem, és még mindig halvány volt a második csík.

Ekkor voltam 6 hetes. A következő héten elkezdtem vérezni, irány orvos: NEM LÁTOTT SEMMIT. Szerinte lehet hogy nagyon fiatal még a terhesség. 4 nap múlva kellett visszamennem, akkor valami kis apróságot látott, de ő sem lehet 4 hetesnél több.

A következő a probléma: hogyha a teszt legelőször pozitív, ugye akkor vagyok 4 hetes. Ettől az időtől számítva két hét múlva az orvos szerint 4 hetes (a poz teszt szerint meg 6). Biztosan volt valami, mert magától nem kerül oda a babó a méhembe. Annyira nem értem ezt az egészet. Lehet hogy ketten voltak? (clostis babó)

2008. júl. 4. 15:02
 5/13 A kérdező kommentje:
Szóval rosszul írtam: Háromszor néztek UH-val. 1. Nem látott semmit 2. Valami petezsák forma 3. Nőtt a petezsák, nagyobb volt mint előtte.
2008. júl. 4. 15:04
 6/13 anonim ***** válasza:
97%

Szia


Nekem május20án volt meg a mensim. Junius 20ra vártam de mensi helyett pozi lett két db-tesztem:) örültünk nagyon. Aztán a következő három db az mind negatív lett. Én ekkor mentem el a dokimhoz, aki nem látott semmit ami a terhességre utalt volna. A méhemben nem volt senki, nyhártya is csak 5mmes volt. Amit látott, hogy volt tüszőrepedésem, mert látta a bal pf-ben a sárgatestet.

Most voltam wc- Bocsi, de már barnázom, szóval meg fog jönni, legalább is remélem. Szeretnék már túl lenni ezen:((

Utólsó válaszoló voltam

2008. júl. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
És neked azóta már megjött???
2008. júl. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
97%

megint én vagyok:)

Szóval lemaradt, neked nem kémiai terhességed volt, mert az nem láttszódik uh-on csak a teszt mutatja ki,mert a teszt előbb "láttja" mint a uh-gép. Folyamatosan kiürül a hcg a szervezetedből:((

Mi egy éve próbálkozunk a második babával. Gondolhatod mennyire örültünk a pozi tesztnek:(( Aztán jött a hidegzuhany

2008. júl. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom az volt-e. :(

Az ultrahangon először nem látszódott semmi. (közben a teszt pozitív volt)

A következő uh-n már látszódott egy petezsákféle, ami nagyon kis terhességnek felelt meg. Az orvos pár nappal később visszahívott uh-ra

A következő uh-n már nagyobb volt a petezsák, de mindeközben erősen véreztem.

Pár nappal később otthon kijött belőlem minden. Három nappal rá uh- a méhem kitisztult.

Most gyúrunk újra a babóra.

2008. júl. 7. 06:52
 10/13 A kérdező kommentje:
Remélem nektek mihamarabb sikerül!
2008. júl. 7. 06:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!