Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbémet, ti...

Megnéznétek a görbémet, ti mit tennétek már a helyemben?

Figyelt kérdés

Legutóbb 44 napra jött meg azelőtt meg 34 napos volt a ciklushosszam 17.napi peteéréssel.most eldöntöttük hogy veszünk ovu tesztet meg mérem a hőmet így is tettem:)és szépen mutatta mindkettő a peteérést azt nem tudom jókor voltunk-e együtt mert nagyon nem lehetünk sűrűn mivel kevés a párom spermája 17 millót mért a doki 2 hónapja de azóta szedte a fer 14-et is!

szóval mit szóltok a görbéhez nagyon nem értek hozzá és az az igazság hogy azt sem tudom mikor tesztelhetnék mivel legutóbb a 444 napra jött meg!

[link]

tünetem nem nagyon van bár érdekesen megfeszül néha ott lent fájdalmas ha hirtelen fordulok ágyban vagy ilyenek!

köszönöm előre isa a véleményeket!


2009. okt. 28. 05:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Szép görbe. Jókor voltatok együtt és szépen fent van a hőd, szerintem nyugodtan tesztelhetsz.

Majd írd meg az eredményt! Drukkolok!

2009. okt. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem volt még ilyen hogy a hőd ennyire fent maradt volna? Remélem azt írod hogy nem és akkor szerintem is tesztelhetsz. drukkolok. De lehet a teszt még korai lenne.

2009. okt. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

hát egyszer volt olyan hogy felment 37,1-re de már másnap le is esett és megjött!

majd megírom az eredményt én is kiváncsi leszek,bár a dokim nem nagyon bíztatott hogy kevés a spermaszámunk,sőt a peteérésem után 8 napra mentem hozzá s ő azt mondta hogy nem látná nyomát hogy lett volna peteérésem,de akkor a teszt miért mutatta meg a hő is csak nem téved szerintetek?

lehet hogy már ő nem látta de volt?szóval ezért vagyk kicsit reménytelen:(

2009. okt. 28. 07:19
 4/19 A kérdező kommentje:

bár mi nagyon bízunk a fer 14-ben és most hogy a teszt is mutatta és tele voltunk reménnyel,de a doki kicsit lelombozott:(

azért köszönöm a válaszokat:)kedvesek vagytok

2009. okt. 28. 07:20
 5/19 anonim ***** válasza:

Szia!


Lehet most szemétség amit írok de mi is sokáig próbálkoztunk és a végére már úgy éreztem hogy páromat kezdi nagyon megviselni a dolog. Az utolsó pár hónapban amikor megcsináltam a tesztet már nem is szóltam neki csak amikor meg volt. Saját magát is elkezdi ostorozni és az sem jó ha kettőtök között ez már "teljesítménybe megy át" mint nálunk 8 hónap aktív próbálkozás után jött a kapcsolatunk újra építése. Júniusban már nem próbálkoztunk és júliusban pozitív tesztem lett. Itt nekem volt betegségem igaz. A sok negatív teszt kikezdi a kapcsolatot, föleg ha csak párodnál van gond. A férfibüszkeségét megpiszkálja az biztos még ha nem is mondja ki.

2009. okt. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Igen igaz lehet bár én sosem éreztetném vele hogy az ő oka!

bár az biztos hogy mint férfi bántja ,és nem szemétség amit írsz!

én nagyon próbálok figyelni arra hogy ne terheljem túl ezzel!

most vettünk ovu tesztet és örültünk,de a mellék megfigyeléseimet nem kötöm az orra alá ,tehát nem ez a fő témám hozzá!Szerencsére nem is úgy fekszünk le hogy na majd most hanem szeretünk együtt lenni és együtt vagyunk ,bár most a teszt miatt kalkuláltunk én nagyon remélem hogy nem megyünk tönkre ebbe:(én mindenesetre nem szoktam neki erről beszélni csak ha orvoshoz megyünk mert nekem meg peteérési zavarom van!

próbálunk a mindennapoknak élni és bízni:)

szerencsére a párom nagyon nagy optimista:))

azért köszi hogy elmondtad a személyes tapasztalatodat:)

és örülök hogy rendeződött nálatok minden:)

2009. okt. 28. 07:49
 7/19 A kérdező kommentje:
ja és gratulálok jó egészséget nektek!
2009. okt. 28. 07:49
 8/19 anonim ***** válasza:

Szia!


Ismét Én. Te szedsz valami gyógyszert? Nekem csak clostyt írtak elöször utánna kaptam más gyógyszert 12000- ért Mióta próbálkoztok Babára? Ha párod optimista akkor az legalább Téged is feldob. Milyen sűrűn jártok Dokihoz? Bocs a sok kérdésért.

2009. okt. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
jajj és köszi a jó kívánságot. :)
2009. okt. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Kérdezőnek. mi is hasonló cipőben járunk. mennyi a spermaszám? nekünk 10 millió volt. most fer14-et szed a párom 3 hete.én elvileg rendben vagyok.
2009. okt. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!