Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Medi-Lab tesztet csináltam,...

Medi-Lab tesztet csináltam, az egyik csík halványabb, szerencsére ez + (nek) minősül, a kérdésem csak az, hogy 30-án kellene megjönnie (remélem nem fog) , hihetek a tesztnek, hogy valóban babám lesz?

Figyelt kérdés
2008. jún. 27. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha + lett, akkor igen. Nagy GARUTLA!!! Tessek sokat pihizni, hogy tutira megtapadjon a bebi, hiszen most van a beagyazodas.
2008. jún. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hihetsz!!


Nekem is 3 nappal mensi elott jelzett pozitivat a teszt, es most 28 hetes kismama vagyok :)

En nem tudtam megallni, h ne teszteljek tobbet, ezert teszteltem masnap es harmadnap is, de a kovetkezo, a masnapi ugyanolyan halvany volt, a harmadik viszont ketszer olyan eros.

Ezert javaslom, ha te is tesztelni akarsz ujra :) akkor ne holnap, hanem holnaputan, mert a HCG szint, amit a teszt kimutat, ketnaponta emelkedik/duplazodik, igy a holnapi meg nagy esellyel ugyanolyan lenne, de a holnaputani mar erosebb, es az olyan megnyugtato! :)

2008. jún. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaitokat,ez annyira hihetetlen először próbálkoztunk... és sikerült is, nagyon boldog vagyok!!!
2008. jún. 27. 15:46
 4/8 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok, gratulalok, ez lemaradt :-)

Nekunk is gyorsan osszejott, masodik probara, szoval meg inkabb gratulalok, es vigyazz magadra!

2008. jún. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
szia! először is gartulálok, de a biztonság érdekében vegyél egy másik fajta tesztet mert nekem is a medi-lab volt ami pozitívat mutatott és közben sajnos nem volt babóca:( a másik 2 negativ lett! és sajnos nem egy valakitől hallottam hogy a medi-lab nem nagyon megbizható! de remélem Nálad más lesz az eset:)
2008. jún. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A medi lab a tesomnak 3-szor mutatot pozitivat és mégsem volt terhes!Nekem viszont amikor kimutata a medi lab ,hogy pozitiv utána csináltam egy gabit is,mert az biztosabb!és nekem bejött 10 hetes vagyok!

Gratula

2008. jún. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor is legyenek bennem kétségek, ha + teszt mellé erősen a terhességhez kapcsolódó tüneteim is vannak?
2008. jún. 27. 16:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hihetsz, de majd ismételd meg a tesztet!
2008. jún. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!