Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitiv tesztem lett 2 napja....

Pozitiv tesztem lett 2 napja. Most meg vérzek. Úgy ahogy megszokott jönni. Ugye nem biztos hogy elveszitem a babát?

Figyelt kérdés
Sajnos csak délutàn tudok orvoshoz menni...éjjeles vagyok még dolgozom. Az orvos pedig du rendel. Volt igy vki hogy rendesen vérzett és meg maradt a baba???
2013. júl. 22. 05:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Igazabol akkor tudod meg mi van ha dokihoz megy...nekem volt 2 vetelesem az egyik kb. ugy volt ahogy most neked, pozitiv teszt 2 nap mulva megjott. Sokkal erosebben vereztem mint normalisan. A masodiknal 9 hetes terhes voltam, csunya barnas ver volt es nagyon lassan tisztultam ki.
2013. júl. 22. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem biztos, de van rá esély, hogy nem maradt meg.

Nálam 4-5 napos rendes vérzés volt beágyazódás után, meg rá 2 hétre megint 2-3 napos, de akkor enyhe. A baba megmaradt, már nagyfiú.

2013. júl. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok. úgy alakul a hőm hogy folyamatosan 37-37'1 areggeli hőm..reménykedjek???.
2013. júl. 24. 17:07
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem mikor megjött a mensim (pozitív teszt után 2 napra) akkor sajnos el is vetéltem. Viszont a mostani babámmal is véreztem 8 hetesen, akkor is mensinek indult, (erős volt) és 4 óra múlva teljesen el is múlt, akkor megmaradt a babám. 24 hetes vagyok azóta. Szerintem ha rendesen megjött a mensid akkor nem marad meg a baba. De ne legyen igazam, és abszolút benne van még a dologban, hogy nincsen semmi baj. Ha el is megy akkor se ess kétségbe, mert rengeteg nő jár így, és 2-3 hónap múlva már jön is a következő aki már megmarad.
2013. júl. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Voltàl orvosnál?
2013. júl. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, voltam. Visszarendelt 29.re . Annyit mondott, ne aggódjak....bármi lehet...és ezzel a lendülettel közölte is, hogy végeztünk...29.én találkozunk...adott utrogestant, azt kell használnom...ennyi...
2013. júl. 24. 17:52
 7/9 anonim válasza:
Párommal mi is ugyan így voltunk. Rá pár napra pozitív lett a terhességi teszt, ma már közel 30 hetes :)
2013. júl. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Jajj, de jó neked, nektek!!! És előtte nem teszteltél? Mert nekem van egy + meg egy - tesztem......és nem most akkor mivan... :(

Nagyon kíváncsi leszek, mit mond majd az orvos, meg hogy lát e már majd vmit...mert elvileg még csak 4 hét, 6 napos leszek....

2013. júl. 24. 19:53
 9/9 anonim válasza:
Először még megjöhet, nem biztos hogy ez probléma. Ha idegeskedsz az többet árt:) úgy lesz minden ahogy lennie kell. Parának nincs helye:)
2013. júl. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!