Teherbe eshettem? :/

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, 5 hónapja járunk a barátommal és 3 napja lefeküdtünk nála. Azt mondta, hogy a szex gumi nélkül is biztonságos, hogy ha nem annyira mélyen van bennem mikor elélvez. Így is csináltuk, mikor elment majdnem kint volt, csak a hegye volt a puncimban és a fele mellé folyt. Én még is aggódom. A szüleimnek nem merem megmondani, mert nekik nem szimpatikus a barátom. A barátomat meg azóta sehol nem érem el, se a telefonját nem veszi fel, tegnap újra elmentem hozzá és nem jött ki senki, Facebookról is törölte magát, mert az üzenet váltásainkat látom, de nem tudok írni neki, mert a profilja nem elérhető és vmi angol szöveget ír ki ahova az üzenetet lehetne írni. Nem értem mi az, mert németet tanulok.


Mihez kezdjek? Menjek el orvoshoz? Ugye nem lehetek terhes? :(



2013. júl. 5. 17:45
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
91%
Hát pedig muszáj lesz jányom.
2013. júl. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim válasza:
96%
miért élsz nemi életet, ha ilyen felelőtlen vagy? mert ha tegyük fel becsúszik egy gyerek nem neked lesz a legroszabb akit sajnálni kell, hanem azt a szerencsétlent akinek abortusz lesz a sorsa, vagy te az édeskedvesszülője
2013. júl. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim válasza:
100%

"Nem értem mi az, mert németet tanulok."


Itt lettem benne biztos, hogy kamu az egész. Ha érdekelne beírnád google fordítóba és kisilabizálnád.

Találj ki jobb mesét :D

2013. júl. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim válasza:
97%
de terhes lehetsz és eléggé szerencsétlen vagy teis nagyon sok eszed lehet szerinted ha nem védekezel mi a fenétől biztonságos ???! mehetsz az orvoshoz felcsinált téged és viselheted a következményeit ha ennyi eszed van megis érdemled
2013. júl. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
ennyire hülye nem lehetsz,úgyhogy adj egy pacsit, az első két sort még megettemˇˇ
2013. júl. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

3.


A Google értelmetlen szöveget adott ki :(

2013. júl. 5. 17:48
 7/31 anonim ***** válasza:
91%
Ekkora fake kérdést már könyörögöm:D Lehetetlen hogy létezne ekkora hülye. Me azt megértem ha beveszi azt hogy ha kiveszi úgy nem lehet terhes de azt hogy mikor elélvez nem lesz bent teljesen oh my godxD
2013. júl. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Kár volt hinni az exednek(mert az...).Már kicsúsztál a sürgősségi fogamzásgátló idejéből is.Marad a reménykedést.

Ezután csak védekezéssel szexelj,ne higgy el semmi ilyen hülyeséget.


Esetleg,ha pontosan követed a ciklusodat,mikor volt az utolsó menstruációd első napja?

2013. júl. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim válasza:
100%
Sose ad ki olyan szöveget, főleg angolnál amit nem lehet értelmezni. Egyébként már önmagában a történet is hihetetlen :)
2013. júl. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim válasza:
100%
te tényleg ennyire egy agyf**z vagy amúgy ?
2013. júl. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!