Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor eshetek teherbe spontan...

Mikor eshetek teherbe spontan veteles utan, ha a doki azt mondta, hogy 1. menszi utan lehet?

Figyelt kérdés

Majus 8.-an 11+6 napos terhesen veteltem el. (Epp beertem a korhazba) Benntartottak, masnap csinaltak egy UH-t, egy picike darab meg benn volt, mondtak, hogy a kovetkezo napokban tavozik, korulbelul 2 het mulva visszarendelnek UH-ra, ha nem tisztult ki, akkor mutet. A baba nem volt 12 hetes, azt mondtak, nem talaltak embriot a petezsakban, valoszinu max 6 hetes lehetett. A kovetkezo 1 hetben tavozott is minden, s 4 nappal ez elott szinte teljesen abbamaradt a verzes, mar csak barnazom azota. Tegnap delutan volt az UH, a doki azt mondta, fizikalis okat nem latja a kovetkezo terhesseg megkezdesenek, csak varjam ki a menszit, ami erosebb is lehet. Aztan lehet probalkozni.

Ti varnatok meg, vagy belekezdenetek? En mar nagyon szeretnek belekezdeni. A terhesvitamint elkezdem ujra szedni.


2013. máj. 22. 07:22
 1/6 anonim ***** válasza:
5 hetesen volt spontán vetélésem, nem kellett műteni, lehetett próbálkozni, vártunk egy mensit a következő már nem jött meg. most 14 hetes pocakban.
2013. máj. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1 vagyok: még annyi, hogy a mostani babámmal véreztem ezért kaptam gyógyszert. A vetélés utáni 3 hónapban ha összejön a következő akkor nagyobb az esély egy újabb vetélésre. Én picit bánom is, hogy ennyire mar jött mert talán ha vártunk volna (orvos nem javasolta) akkor nem lett volna gond a mostani picimmel.
2013. máj. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mar=hamar
2013. máj. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is 5 hetesen volt spontán vetélésem, utána egyszer megjött, a következő már nem, de nekem semmi vérzésem, panaszom nincs a mostanival.

16+3 hkm

2013. máj. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 6hetesen vetéltem el, vártunk két hónapot majd a harmadikban amikor próbálkoztunk nem is jött meg) Ha a doki azt mondja,hogy várd meg a következő menzeszet akkor várd szerintem várd meg!
2013. máj. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bocs, a kerdesem a vegen felreertheto lett. Ugy ertettem, hogy 1. menszit megvarom mindenkepp, es aztan varjak e meg, vagy belevagjak. Megprobalok varni 3 honapot:D
2013. máj. 22. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!