Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki aki menstruáció...

Van valaki aki menstruáció alatt esett teherbe?

Figyelt kérdés
halvány + Gabriel tesztem lett, menses után 9 nappal. reggelente rosszul vagyok, egyéb tünetem nincs....
2009. okt. 1. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Gratula!

Anyum 6 éve levetette(menszikor) a spirált, még vérzett 1* szexelt terhes is lett! Pedig 0,000001 esély van az ilyesmire!

2009. okt. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia!A nővérem is igy esett teherbe, 16éves a lánya:-)
2009. okt. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha pozitív lett most a teszted, akkor még menszesz előtt estél teherbe, nem? Mennyi ideig tartott a mensi?
2009. okt. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A menzi 6 napig, ahogy szokott, minden ugyanúgy volt. intenzitása is.. ugyanúgy fájt a hasam is ahogy szokott

tegnap csináltam még egy tesztet az is halvány pozitívos is, azóta más tünetem is van a rosszulléten kívül, pl mellfeszülés, néha "mindjárt megjön érzés"

2009. okt. 3. 14:00
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ebből a görbémből szerintem azt vonhatom le,hogy talán nekem is a mensi utolsó napján vagy utána 1-2 napra rá történhetett.Soha nem volt még nekem olyan h mensi tájékán legyen pém.Az is lehet játszik velem a szervezetem,de az ovu teszt + volt,nyákom is ,aztán meg a hőm ilyen.Lehet tüszőrepim nem is volt...:(

Csatolnád a görbédet ha vezeted?

2009. okt. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem vezetem, így sajnos nem tudom csatolni
2009. okt. 4. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!