Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma teszteltem du. medi-lab...

Ma teszteltem du. medi-lab tesztel, és halványan behúzta a 2 csíkot. Az érzékenysége 20-as, mennyire megbízható ez a teszt? Sikerül?

Figyelt kérdés
2008. jún. 4. 18:30
 1/9 A kérdező kommentje:
Vasárnap kellene megjönnie
2008. jún. 4. 18:30
 2/9 anonim ***** válasza:
Halvány csík is csík, de a (nem) várt menstruáció után tesztelj még egyszer! Ha az is pozitív, akkor tuti baba! Szurkolok!
2008. jún. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem siki. Akkor holnap fölös tesztelnem?
2008. jún. 4. 18:43
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti babás vagy, de én azért a helyedben még csinálnék egy reggeli első vizeletből is.
2008. jún. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
akkor holnap csinálok:) köszke:)
2008. jún. 4. 19:13
 6/9 anonim ***** válasza:

szia!nekem is vasárnap nem kellene megjönnie...

de én nem merek még tesztelni.Te neked mikor lehetett pé-ed?Nekem ma van a 10.dpom---pé után 10 nappal vagyok, de még nem merek tesztelni.

2008. jún. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem elkeserítésként,de a medilab nem a legjobb teszt!szerintem még nem mutatná ki,hogy van baba!írd be a keresőbe hogy medilab,sok érdekes történetet fogsz találni!nekem is behúzta kétszer is a második vonalat,persze baba nem volt!lelkileg kiborultam!
2008. jún. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A Medilab tesztben már én sem bízom. 2csík után mégis megjött a mensim. Reméljük, te nem így jársz...
2008. jún. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Vagy vegyél egy másik fajtát biztos ami biztos, legolcsóbb a DM-es One Step.

A medi-lab nekem nagyon bejött. Két csík, amig a másik fajtán nem volt semmi. Pár nap múlva ismételtem. Ekkor már mind a kettőn két csík volt. :))))))

2008. jún. 5. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!