Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire gaz ez a ho?

Mennyire gaz ez a ho?

Figyelt kérdés
[link]

2012. dec. 4. 07:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy gáz? Teljesen normális görbe.

De ha nem lenne normális, akkor mi lenne benne a gáz? Ha vki nem egészséges az ciki? Nem értem.

2012. dec. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Hat az h visszament 36.8ra ami majdnem a cover line.

Azt gondolim ha igy marad eleg eselytelen a baba. Ha felmegy meg akkor eselyes.

2012. dec. 4. 10:30
 3/14 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, a hőmérséklet megemelkedése a magasabb progeszteronszintet jelzi, ami a peteérés után emelkedik meg, mert a sárgatest kezdi el termelni, ami ott marad a petefészkedben. 29-én nagyot ugrott a görbéd, és utána a vonal fölött maradt, szerintem ha nem megy le tartósan a vonal alá 36.4-5-re, akkor van gond, ez teljesen normális. Még ha egyszer lemegy a vonal alá, majd fel, akkor sincsen semmi baj.
2012. dec. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
előző vagyok, elírtam, ha nem megy le, akkor nincs gond.
2012. dec. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

[link]

Ma ez van :-)

Koszi a valaszokat! Ez minosulhet trifazisos gorbenek?

2012. dec. 5. 07:58
 6/14 anonim ***** válasza:
Szia! Átjöttem ide ahogy kérted :-) Tüszőrepesztő injekciót kaptam hétfőn, de a gép még nem húzott be ovut. Az ovutesztek persze pozik már és tojásnyálkám már egy hete van és volt sex is :-)))). Majd 2 hát múlva kiderül. A görbéd teljesen jó, de nem trifázisos. a trifázisos görbe olyan mint a lépcső, a görbevonalad úgy emelkedik, hogy emelkedik és marad pár napi ugyanazon az értéken, aztán megint emelkedik és pár napig ott marad, majd megint emelkedik és aztán tesztelni kell :-)
2012. dec. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
[link] a görbém lemaradt. és itt egy link még a trifázisos görbékről [link] én is pint azokat nézegettem
2012. dec. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Ok koszi! Jobban orultem vna a trifazisnak, azok nagy resze babas gorbe.:-) a tied hogy alakul?

Clostyt is szedtel? Remelem nalatok uton a teso :-)

Mikor erdemes ezzel a gorbevel tesztelni? Varjam meg mig kesik godolom.

2012. dec. 5. 21:42
 9/14 A kérdező kommentje:
Mara leesett 36.6ra pedig egy het van a mensiig :-(:-(
2012. dec. 6. 06:58
 10/14 anonim ***** válasza:
Mi újság veled? ne parázz van, hogy beágyazódás környékén leesik a hő, az még nem gond, csak menjen újra fel!!! Én kaptasz tüszőrepesztőt a dokimtól egy hete... légyszi írj!
2012. dec. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!