Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A pozitív teszt biztosan...

A pozitív teszt biztosan terhességet jelent?

Figyelt kérdés
Egy hete késik a mensim, csináltam egy tesztet, és pozitív lett. Viszon semmi más jele nincs, nem émelygek, nem feszülnek a melleim, semmi ilyesmi... Még csak 3 hónapja hagytam abba a fogamzásgátlót és ez volt az első hónap, hogy nem védekeztünk sehogy. Lehet ez még csak a fogamzásgátló utóhatása? Egyszerűen hihetetlen lenne, hogy első hónapban már összejöjjön.
2009. aug. 17. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Istenem!Miért nem akarsz hinni neki?Inkább örülj,hogy elsőre összejött.Benne vagy abban a kevés %-ban-gratula
2009. aug. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én pzitív tesztem eredménye itt szaladgál mellettem 16hós.Semmi tünetem nem volt amikor késett 2hetet is.Na utánna rendessen volt reggelente hányás,apukának még kávét sem szabadot inni legalábbis főzőset.:-)))
2009. aug. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha pozitív, akkor a tested hcg-t termel, a hcg hormon pedig a sejtosztódásoknál van, így rosszindulatu daganatoknál is termel a test hcg-t, de mivel neked késik a mensid, és voltatok együtt így tuti terhes vagy. néhány hetes terhes vagy. ha nem vérzel nincs barnázás minimum 2 hetet várj az orvossal. Olyan viszont elöfordulhat hogy elvetélsz, hogy felszívodik (ez csak ezekben a pár napokban) mert ez nagyon korai terheség, de terhes vagy és 2 hét múlva már kb szívhang is lesz.
2009. aug. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A + az már tuti terhesség,elhiheted!Örülj neki,hogy ilyen szerencsés vagy!Sok boldogságot!:)

2009. aug. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

ó, hogy milyen mázlisták vannak...nem hiszem el! :)

1 hó után? rögtön? van olyan? :)

másfél éve nézegetem az egy csíkomat a teszten, csessze meg.

nade ez nem ide tartozik.


hidd el nyugodtan, bár én most nem gratulálok, nehogy elijesszük a szép eredményt.:)

2009. aug. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hidd csak el,én ugyanígy jártam..pedig a párom már előtte mondogatta:figyeld csak meg,hogy elsőre "f.lcsinállak":)Úgy is lett.10 hós a lányunk.Gratula!
2009. aug. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A terhességi teszt a HCG hormon jelenlétét méri. Ilyen hormon a fogigátlóban nincs. (Amúgy a fogigátló egy nap alatt kiürül a szervezetből. Komolyan.) Két dolog tudja termelni terhességi teszt számára is mérhető mennyiségben: baba, vagy nagyon ritka, rosszindulatú petefészek-ciszta.


Az utóbbit el is felejtheted. Ez bizony baba. :-)

2009. aug. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

a kis mázlista egy hónap után!!

:D:D

hidd el és örülj neki!!

2009. aug. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:)
2009. aug. 17. 19:55
 10/10 anonim ***** válasza:
Bizti terhes vagy. Én 4 hónapja hagytam abba fogamzás gátlót és azóta kétszer is teszteltem, de - lett, úgy hogy bizti nem okozza a fogamzásgátló a + tesztet, úgy hogy nagyon gratulálok neked!
2009. aug. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!