Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most ennyire ügyes volt az...

Most ennyire ügyes volt az ultrahangot készítő, vagy ennyire jó az ultrahangos gép, vagy elszámolás? Vagy túl nagy baba?

Figyelt kérdés

Olvasgattam itt az első ultrahangról készült információkat, és hát nekem nem teljesen ilyeneket láttak. Mindig hüvelyi ultrahanggal néztek egyébként...

Szóval nekem az utolsó menzesz első napjához képest 4 hét múlva kis fekete pötty, valami 2,4 mm.

Majd 4 hét 5 naposan 8x10 mm es szabályos petezsák, és 5 hét 5 naposan 20x18 mm-es petezsák, benne 6 mm-es élő embrió.

Mit gondoltok erről?

Aki pocakos, annak boldog, egészséges babavárást kívánok!!!! :-)))


2012. szept. 18. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem pár nappal középidő előtt fogant. Gratulálok!
2012. szept. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, én is így gondolom. Ha nem jött volna meg, még az is eszembe jutott volna hogy az előző ciklus közepén, de hát megjött, és akkor meg már sokkalta nagyobbnak kellene lennie.

Köszönöm!

2012. szept. 18. 16:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az előző ciklushoz képest meg túl kicsi lenne. :) Kb. 4 napos eltérés lehet.
2012. szept. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

5 het 6 naposan 3 mm volt a baba, dobogo szivvel.

Noverem ugyenekkoor volt a terhessegevel, szinten 5 het 6 naposan es 6 mm volt a baba :)

Szerintem megfelel 5 het 5 napnak:)

26 hetes kismami

2012. szept. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De jó! És még annyit kérdezhetek, kedves utolsó, hogy a nővérednek pl. innentől kezdve mindig kicsit nagyobbacska volt a babája az ultrahangokon? Gondolom akkor neki is pár nappal előbb fogant...
2012. szept. 18. 19:52
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen:) picit mindig nagyobb volt, mint most az en kislanyom :)) most szult ket hete, 4 kg lett a kisfia:)

Elozo voltam, a 26 hetes kismami :)

2012. szept. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!