Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez? Mi lehet a 2,4...

Mi lehet ez? Mi lehet a 2,4 mm? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ma nagyon fájt a hasam.

Van pozitív tesztem, illetve egy ultrahangom, amiről csak annyit mondtak, hogy minden rendben, és látok a képen valami mérést (szaggatott vonal), hogy valami 2,4 mm. Ezt nem tudom mi lehet. Ez volt az utolsó menzeszem szerinti 4.héten.

Aztán van mai, mert fájt a hasam, és bementünk az ügyeletre.

Ma ezt írták: 8x10 mm es szabályos petezsák. Menzesz szerint 4hét 5 nap.

A görcsök elmúltak, de nem tudom jól fejlődik-e a babám?

Ha már láttak volna embriót, azt is leírják, nem?

4hét 5 naposan, tehát 5 hetesen jó a 8x10 mm-es petezsák? Nem túl nagy, vagy kicsi???


2012. szept. 16. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Szia! Szerintem a 2.4 a CRL az ülőmagasság:) Szerintem teljesen jó méretei vannak a babának!Gratulálok hozzá!:)
2012. szept. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De az nem lehet, hogy a 2,4 mm csak a petezsák? Embriót ilyenkor még nem korai látni? (bár hüvelyi UH volt)

Mert azt leírták volna hogy 2,4 mm CRL ű embrió. Vagy rosszul gondolom? És ma 8x10 mm es szabályos petezsák. Itt se ír embriót. Nem értem...

2012. szept. 16. 20:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első uh-on a 2,4 mm valószínűleg a petezsák volt. Mostanra nőtt 8*10 mm-esre. Embrió még nem látható, még lehet, hogy szikhólyag sem, mivel nagyon korai. Ha nincs semmi gond (görcs, vérzés) amúgy sem érdemes 6 hét előtt menni, pontosan azért, mert olyankor vagy embrió sincs, vagy ha van, akkor még pulzálás nincs és csak pánikol a kismama, hogy most mi van. :) Ne aggódj! Gondolom 1-2 hét múlva kell menned megint dokihoz, addigra már valószínűleg szívműködés is lesz. Ilyenkor nagyon gyors a fejlődés, napról-napra nő a petesejt, kialakul a szikhólyag, majd az embrió és elkezd pulzálni. Ez kb. 2 hét alatt.
2012. szept. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális.
2012. szept. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Megnyugodtam, már alig várom a következő vizsgálatot. Remélem nem görcsölés miatt lesz. Azóta nem fájt a hasam szerencsére. Nagyon akarjuk ezt a babát, sokat pihenek...

Olyan jó ez az oldal, annyira aranyos és kedves itt mindenki, és nagyon sok hasznos dolgot lehet találni. Most is találtam pl. az enyémhez hasonló esetet, méreteket.

Mindenkinek minden jót kívánok. Mentek a zöld kezecskék..

2012. szept. 18. 16:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!