Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet tüszőrepedésem? Járt...

Lehet tüszőrepedésem? Járt már igy valaki? Nem hőgörbét linkelek, más kérdés!

Figyelt kérdés
Utolsó ciklusom jun.22-én volt, de nem rendes vérzés volt,inkább sötétbaran valami, mert visszamaradt egy meg nem repedt tüsző az egyik petefészkemben. Most járok kb a 26-ik napon. Tegnap nyúlos, tojcsis folyásom volt. Lehet tüszőrepedésem igy? Vagy ez a hónap kimarad a ciszta miatt? Amikor tavaj terhes lettem (sajnos elvetéltem) , akkor a 28-ik napon fogant, akkor volt pém. Most az utolsó 2 hónapban clostit szedtem, ezért először a 19-ik, majd a 15-ik napon volt pém. Ebben a hónapban kihagytam a clostit a ciszta miatt. Szerintetek lehet peteérésem? Vagy a tojcsis folyás hazudik és mégsem az? Volt már igy valaki?
2009. júl. 19. 08:24
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Hát, ez tényleg nehéz kérdés. Lehet, hogy peteérés , lehet, hogy nem . Fogalmam sincs. Ezt senki nem tudhatja, már ne is haragudj meg.

De legalább válaszoltam.

2009. júl. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)Legalább megpróbáltál válaszolni! :)
2009. júl. 19. 10:35
 3/5 anonim ***** válasza:
41%
én spec tök rosszul vagyok az ilyen részletes leírásoktól, meg helyesírási hibáktól, becézésektől. tavaj...az tavaly... meg a tojcsis folyás, fú, tök gusztustalan, főleg, hogy becézed is... ehh... csak azért írtam, mert hőbörögtél, amúgy meg rosszul lettem, miközben olasgattam
2009. júl. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
"Kedves" utolsó! Nem értékelem a hozzászolásod, mert megtették ezt mások a pontozással és ez mindent elárul. Gratulálok! Büszke lehetsz magadra! :)
2009. júl. 20. 07:31
 5/5 anonim ***** válasza:
33%

na persze... hát rólad még többet elárul a kérdésed drága tojcsis. kicsit túlértékelitek ezt a pontozást, mert mindenki negát kap, akinek nem tetszik a véleménye és a kis helyeslő, nyalizós kommentek kapnak pluszt, szóval csak annyit jelent a lepontozás, hogy többen vannak, akik a képedbe mosolyognak, mint hogy megmondják a véleményüket nyíltan. hát ez van, szerintem akkor is hányinger, hogy itt irogattok mindenféle gusztustalanságot. nem hiszem, hogy sok nőgyógyász válaszolna ezen a fórumon a kérdéseitekre. ugyanaz a problémátok, ugyanazt írjátok, egymás kérdését el se olvassátok, ráadásul te meg indítasz egy másik kérdést, hogy jaj, de bunkó mindenki, amiért nem válaszolnak neked. aki meg válaszol aztán, az meg azért bunkó, mert nyiltan megmondja a véleményét. nézz tükörbe és magadnak gratulálgass.

meg egy helyesírási szótárt is felcsaphatnál néha...:S

2009. júl. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!