Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A stressz és a "rágörcsölés"...

A stressz és a "rágörcsölés" tényleg rontja a teherbeesés esélyeit?

Figyelt kérdés
Ezt mondja mindenki de igazából nem értem.. A testi,hormonális problémák érthető hogy nem juttatnak előnyhöz de a "nagyonakarom" érzése hogy hathat így???

2012. júl. 19. 10:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy igen, ez így van. A rágörcsölés az agyban valamiféle gátat idézhet elő. Nem tudom neked pontosan kifejteni az okot, már régebben volt, mikor utána olvasgattam, és érdeklődtem, de 2 évig én is gőzerővel mindig csak azt lestem, mikor "nemjönmeg". Aztán mikor bebeszéltem magamnak, hogy hiába töröm magam, én meddő vagyok, Na utána bekopogott a gólya!
2012. júl. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Olyan jó lenne átkódolni a gondolataimat mert már ott tartok hogy minden szabad pillanatomban ezen jár az eszem még erről is álmodom. Szinte ki sem kapcsolok... Az első gyermekem 2. próbálkozásra összejött most meg 1 éve... és semmi.. orvosilag oké minden
2012. júl. 19. 10:52
 3/23 anonim ***** válasza:
az első babádnál is ennyire rágörcsöltél?Érdemes lenne vissza emlélezni erre az időre!Hátha...
2012. júl. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Az elsőnél nem volt időm görcsölni mert gyorsan összejött. Most a 4. hónap után stresszeltem be..
2012. júl. 19. 11:11
 5/23 A kérdező kommentje:
8. hónapja próbálkozunk
2012. júl. 19. 11:12
 6/23 anonim ***** válasza:
Állítólag azt mondják 1 év az a határidő, ami után érdemes egy kivizsgálás...talán adj magatoknak még pár hónapot, és nyugalomban, szépen próbálkozzatok, élj egészségesen, sok zöldség, gyümölcs, stresszmentesség, sok pihenés (na ezt főleg munka mellet lehet betartani:-) )és vitaminok!Én pont ezt teszem, bár mi még nem próbálkozunk én adtam magamnak fél-egy évet a szervezetem felkészítésére, vitaminokkal, főleg folsavval, B-vitaminnal töltöm fel és a férjemét is, hisz ő adja a "lényeget":-)Nagyon sok szerencsét kívánok neked így ismeretlenül is!!
2012. júl. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Mi egy évig próbálkoztunk sikertelenül,,,jelentkeztünk egy meddőségi Kp-ba, ahol közölte az okos doki, hogy nem lehet babánk természetes úton, bár leletek mind jók lettek,,, de ha eddig nem jött alapon.,.. na én beletörődtem, hogy nekem innentől semmi dolgom, se felelősségem, majd ott csinálnak nekem "bolti"babát :) pár hétre rá pozitívat teszteltem, ,pedig előtte nem éreztem h rágörcsölök, csak idegesített, hogy miért nem sikerül már mikor körülöttem már mindneki épp babát vár,t vagy szült :) szerintem igaz, pedig lecsaptam volna már bárkit, aki mégegyszer azt mondta volna, hogy ne görcsöljek rá :)
2012. júl. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Nekem tegnap nézte a dokim a tüszőimet, és a nyálkahártyám.

Doki a nyh.-ra: -Hűha, látja?

Én: -Kicsi, igaz?

Doki: -Mi ez a negatív hozzáállás? Tessék pozitívan rágondolni! Nagyon kell akarni azt a babát, hogy jöjjön már végre! Ez egy gyönyörű nyálkahártya!:)

Szóval nem tudom. Nyilván nem jó ha az ember ki van feszülve, de attól még járhat egész nap a fejedben, ha mindez pozitív energiával tölt el, és nem csak idegeskedsz.

2012. júl. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Kezdem megérteni, valószínű hogy nálam is ez a helyzet. Megpróbálom magam átprogramozni mert nagyon várjuk a gólyát!!
2012. júl. 19. 13:43
 10/23 anonim ***** válasza:
Én is görcsöltem nagyon,mégis 7. hónapra összejött a baba,szerintem ebbe nincs semmi csak mende-monda,kívánom minnél elöbb sikerüljön neked,én 6 hónapnál vettem ovulációs tesztet egyből összejött,ha még nem próbáltad próbáld ki nagyon jó:)
2012. júl. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!