Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tesztelt valaki pont ma...

Tesztelt valaki pont ma pozitivat? Hogy erzi magat?

Figyelt kérdés

2012. jún. 24. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:
En egy szep, de hal anyat teszteltem predicor earky- vel de meg el sem merem hinni! Tegnap es ma is nagyon rosszul voltam. Mar azon hondolkoztam, hogy szalmOnella vagy gyomorrontas. Holnap reggeli pisibol tesztelek es ha az is ok, akkor hivom a dokit :) pco es ir is van, pont egy honapja kezdtem szedni a meforalt es majus 3-an jott meg utoljara, de hogy mikor fogant.... Hat azt nem tudom :) en 3-5 het kozott tippelek! Te hogy erzed magad?
2012. jún. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem, negatív lett!
2012. jún. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

en tegnap teszteltem +-t! nagyon megorultem, bar csak a gyanumat igazolta:)

mar van egy kislanyom, akit meg szoptatok, de azon vagyok h mihamarabb elvalasszam. es en dolgozom is, egy szornyu helyen, egy barban ahol cigarettaznak:(( enelygek rendesen es nagyon sokszor pisilek, sajnos a hasam is fajdogal, gorcseim vannak.

a babam jun 8-9en foganhatott, maj 25-en volt utolso mensim. nagyon remenykedem hogy fiu, kinai naptar es ciklus.hu szerint az:)

te mit szeretnel?

2012. jún. 25. 09:29
 4/10 A kérdező kommentje:
hozzatennem hogy ugy erzem magam mint egy szent, akihez hozza sem szabad erni es nagyon kulonleges! mindez azert mert terhes vagyok:))
2012. jún. 25. 09:29
 5/10 anonim ***** válasza:

nekem már van 2 lányom és a férjem 14 éves fia is velünk van sokat, így nekem mindegy :)

sajnos azonban elég halvány a második csík, így amíg nem megyek dokihoz, addig visszafogottan örülök...

2012. jún. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 tkata81 ***** válasza:

Sziasztok!

Én ma teszteltem reggel egy halványat. aztán visszamentünk ma tapolcára (mert 11én volt a 4. inszemem) és ott is poz lett a teszt :)

én el sem merem hinni :)

egyfolytában vigyorgok :)

de a doki azt mondta ne éljem bele magam, jövő héten majd megnéz, a mai UHon nem látszott még semmi, csak hogy picit vastagodott az endometrium a beültetéshez képest.

de én kicsit néha görcsölgetek...ez gond szerintetek?

2012. jún. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

[link]


itt a tesztem:)


nekem nagyon gorcsol a hasam, de csak jul 1 utan fogok dokihoz menni:( remelem minden ok lesz! szedem a magne B6ot, banant eszem, citromos vizet iszom, sok gyumolcs, zoldseg, leves a taplalekom (amig lehet, mert majd 6.het kornyeken hanyni fogok, tapasztaltam masik terhessegemnel)

2012. jún. 25. 14:50
 8/10 tkata81 ***** válasza:

sziasztok!


nekem ez az első pozitív tesztem, még mindig az, ma reggel is full az volt :)

nem merem elhinni, így már 3szor teszteltem a poz óta :)

nektek van hasi görcsötök? néha elég erősen görcsöl 1-2 percig, mintha megjönni akarna. azt olvastam ez normális, de tényleg az?

2012. júl. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
szia! igen gorcsolget az alhasam, de szedek mar Magne B6ot! ezen kivul es a gyakori pisilesen kivul semmi mas tunetem nincs, masik terhessegnemnel ennyi idosen mar javaban hanytam. ez az 5.heten a 3. nap:)betoltott 6. heten megyek nogyogyaszhoz!
2012. júl. 2. 10:51
 10/10 tkata81 ***** válasza:

Szia!

Én még mindig görcsölgetek, naponta 2-3szor. de a nődoki szerint sokszor előfordul, nem gond.

viszont 2 hete köhögök és egyre rosszab, így most emiatt vagyok betojva, hogy nehogy baja legyen a picinek :(

egyébként már van UH képem a petezsákról, 5 mm-es volt csütörtökön :)

veletek mi van?

2012. júl. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!