Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet az oka? Most akkor...

Mi lehet az oka? Most akkor sikerült vagy nem?

Figyelt kérdés

Légyszi segítsetek,mert nagyon magam alatt vagyok:(

Tegnapra nem vártam,nem is jött!Ma teszteltem,de negatív.

Nem utal semmi arra,hogy meg fog jönni,máskor ilyenkor ezt már rég érzem,de most nem!Nem fáj a mellem,stb.

De már kb.2 hete folyamatosan úgy fel vagyok fújódva,hogy egyik nadrágomat se tudom begombolni!Most mi van?Járt már valaki hasonló szituban?


2009. júl. 1. 20:40
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
Én a helyedben csinálnék holnap reggel egyet.Ha már nekik nem mutatta ki és ha nem vagy babás akkor neked sem fogja.Ha meg pozi lesz akkor dugd az orra alá.És onnantól érdemes várni 2 hetet kb.
2009. júl. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:
De ha tényleg felszívódott ez a "babakezdemény",akkor még lehet,hogy holnap is mutatná,mert a hcg lassan ürül ki a szervezetből.Ezért kell várni péntekig.
2009. júl. 8. 12:25
 23/43 A kérdező kommentje:

Remélem megtalálsz linkelős..már nem tudtam hova írjak..:P

Sajnos egyre inkább úgy érzem,hogy a dokinak lesz igaza,és meg fog jönni hamarosan..:(

Habár tegnap egész nap ilyen szédölgős állapotban voltam,szerintem csak az idegtől.De aztán este elkezdett érzékeny lenni a mellem,pont mint mensi előtt..meg a párom is megjegyezte,hogy már nem vagyok olyan meleg,mint eddig..habár a reggeli hőm még 36,8 volt..

Nemértem..ja és a hasam alja is elkezdett feszülniés szerintem az is mensit jelez..:(

2009. júl. 9. 09:12
 24/43 A kérdező kommentje:

Ja,és tegnap du a munkahelyemen felhúztam magam valamin,és megint egy picit elkezdtem barnázni..:( Igaz azóta az elmúlt,szerencsére.

Ma már inkább nem megyek be dolgozni!

2009. júl. 9. 09:15
 25/43 anonim ***** válasza:

Itt linkelős.

Hát most én is szomorú lettem:-(((((Lehet hogy akkor megjön?Nemtudom pedig én azt mondtam volna hogy babás vagy innen a monitor elől a kommentedet olvasva.Most megakartam kérdezni hogy nem teszteltél e már de ma még csütörtök.Nem voltam itthon és voltál egy párszor a fejemben hogy mi lett vajon az eredményed,de ebben a pillanatban jöttem rá hogy holnap lesz péntek.HOlnap akkor tesztelsz?HÁt én már nagyon várom hogy hogy is alakul a dolgod.Tudom milyen rossz ez az állapot hogy nem történik semmi és ismerem a nega. tesztek mit váltanak ki az emberből.Volt benne részem sajnos 3 éven keresztül.Úgyhogy én szívből kívánom neked hogy te ne járj így.És írj holnap hogy mi lett az eredmény ha teszteltél.

2009. júl. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:

Szia!

De aranyos vagy,hogy ennyit gondolsz rám :)

Igen,sajnos én is tudom milyen érzés a sok-sok negatív teszt...habár mi "csak" másfél éve próbálkozunk,de többnek tűnik!

Kiváncsi vagyok mit fog mondani a doki,ugyanis a ma reggeli tesztem is POZITÍV lett!!! :D:D:D

Nem jött meg a mensesem,habár nagyon sokszor tényleg úgy érzem,hogy a most...de aztán szerencsére nem!

Én már arra is gondoltam,hogy lehet hogy csak nem ürült még ki a HCG a szervezetemből,és azért pozitív ismét,nem?

Kedden 25-ös érzékenységűvel csináltam,és ma is ugyanolyannal szerettem volna,csak épp nem volt.Úgyhogy a mai az 10-es.De viszont jóval erősebb a csík,tehát valószínű,hogy nőtt a hormon mennyisége,és amint rácsepegtettem a mintát,abban a pillanatban előjött a 2.csík is!Várni se kellett!

Szóval mindjárt megyek a okihoz,kiváncsi vagyok mit fog mondani..

2009. júl. 10. 07:20
 27/43 anonim ***** válasza:

Az előzőre is válaszoltam.

Annyira örülök.Már biztos nem vagy otthon de mindegy leírom hogy a tesztet vidd magaddal és mutasd meg neki.Szerintem ott van a kis manóka hidd el nekem.Én mondtam.Ez a mindjárt megjön és azt lesem hogy most vagy most és most lesz olyan a wc papír ismerős.Nekem is igy volt az elején.Meg puffadás,sok pisilés,fájtak a cicijeim(és ebben nem tudtam hinni mert pont előtte voltak olyan hónapjaim hogy mensi előtt fájtak).Ja és az étvágytalanság.Az kegyetlen volt.Akkor kezdett csak gyanús lenni a dolog mert nem voltam ilyen hogy ne egyek,főleg munkába mikor majd éhen szoktam halni:-)Na jó abbahagyom a rizsát most rajtad van a hangsúly.Ha megint hülyeséget mond a doki inkább nézesd meg magad egy másikkal is.És hogy csak most jut eszembe hogy volt egy körmös csaj akihez jártam és neki ugyanígy volt hogy visszakellett mennie 2 hét múlva mert valami "gyanúsat" láttak neki és nem tudták biztosra mondani hogy terhes.De ez már mindegy mert ma remélem kiderül a jó hír.Én nagyon szurkolok neked:-))))))És írj ha megjöttél a dokitol.

2009. júl. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:

Szia!

Én is válaszoltam az előzőre is..:P

Szóval,bennem is él a remény,hogy ahogy ez az új doki is mondta: Abból a sok apró felritkulásból biztos kialakult valami! :D

Hétfőn üzenek uh után,és addig is köszi a bíztatást!

2009. júl. 10. 12:48
 29/43 A kérdező kommentje:

Szia Linkelős :)

Ittvagy??

Holnap reggel megyek uh-ra,de úgy izgulok..:(

Mindig attól félek,hogy megint azt mondják,hogy nem látnak semmit..!

De a 3 + teszt csak nem téved,nem??!

Szorítsatok holnap reggel..köszönöm!

2009. júl. 12. 20:10
 30/43 anonim ***** válasza:

Linkes vagyok:-)

Most látom hogy írtál!:-)

Én nagyon sokat fogok ma rád gondolni és örülök hogy szóltál hogy mész uh.-ra.Ott van az a kis jövevény én bizti vagyok benne és neked is hinni kell a kis manódban.

Amúgy nekem is alig látszott valami az elején,de aztán csak "ki nőtte magát":-)))Várom a fejleményeket izgatottan.Ja és azt akartam még kérdezni hogy már három tesztet is csináltál?Mert ugye én kettőről tudok de akkor megerősítetted még egyel és az is poz. lett?

2009. júl. 13. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!