Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bolond ez a ciklus.hu?

Bolond ez a ciklus.hu?

Figyelt kérdés

Pár napja tettem fel egy kérdést, azt mondtátok a 13. napon volt ovum! Erre ez most meg mi? Ennyire bonyolult lenne a görbém? Én azt hittem egyértelmű....

[link]


2009. jún. 17. 19:45
 1/8 A kérdező kommentje:
2009. jún. 17. 19:46
 2/8 anonim ***** válasza:
szia sajna igen nem jol huzza be , de tényleg a 13 napon volt!!!!
2009. jún. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
megint én de nem csk neked szerintem senkinek illetve nagyon ritka ha jóhelyre huzza
2009. jún. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem jól húzta be. De szerintem a 14. napon volt, akkor indult meg ugyanis a hőd felfelé. (A leesés nem számít, az csak előjel, és nem is kötelező, hogy előtte leessen.) Együtt is voltatok akkor, úgyhogy szorítok!
2009. jún. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a hiányzó adatok helyére beírni az alaphő értékét (akkor is, ha azokon a napokon nem mérted vagy nem kérted a beszámítást)!
2009. jún. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok: biztos, hogy jó helyre húzná, ha az értékeket mindig, mindenkor beírod. A program csak abból tud számolni, ami információt kap, a kimaradt napok vagy értékelhetetlennek számító eredmények mondhatni nem adnak valós behúzásokat. Mondjuk így érthető.

Volt hogy csupán a mens. ideje alatt nem adtam meg értékeket, mert tényleg nem is mértem. Néhány nappal elcsúszva húzta be a peteérést, majd beírtam az alaphőmet legalább legyen ott érték, tökéletesen az ábra szerinti helyre húzta. Azóta erre odafigyelek!

2009. jún. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

[link]

Köszönöm szépen a válaszokat!

Beírtam az alaphőm mindenhova ahol nem volt mért érték és ez lett!!!

Még egyszer köszike!

2009. jún. 17. 21:07
 8/8 anonim ***** válasza:
20:55 vagyok: Na azért!!! :-)
2009. jún. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!