Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes Lennék? Vettem teszteke...

Terhes Lennék? Vettem teszteket, de nem tudok eligazodni rajtuk.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fontos kérdésem lenne. 22 napra jött meg( eddig tökéletes 28 napos ciklusaim voltak) ebből 2-3 napig barnás folyás volt, 3 nap "rendes" menses, a többi szintén barnás folyás. Összességében 12 napig volt meg. vettem teszteket(medi-lab) 2 halványan pozitívot mutatott, a 3. (mai) negatív. Most fájdogál a hasam. Egyéb tünetet nem tapasztaltam-esetleg egy kis derék fájás... Holnap megyek dokihoz, de reggelig megöl a kétely!!!!!!!!!!!


2009. jún. 8. 20:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Persze elképzelhető, hogy terhes vagy, a mai teszted másabb volt mint az előzőek? Mármint márkára és érzékenységre. Lehet, hogy csak az nem mutatta ki. Viszont sajnos a vetélés lehetősége is fenn áll :( Remélem tudtam segíteni!
2009. jún. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ugyanaz, medi-lab
2009. jún. 8. 20:58
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem terhes vagy!
2009. jún. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
de ha megjött,akkor elvileg nem lehetsz,nem?
2009. jún. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
elvileg.... de nővéremnek a 2. babájával még 3 hónapig megvolt..
2009. jún. 8. 21:04
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj ki egy másik fajta tesztet is, mert a medilab nekem egyszer álpozitívot adott, elég halvány volt, de a párom is látta.
2009. jún. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

a medi-lab ad nagyon halvány csíkot negatív eredménynél is


tapasztalat :(

2009. jún. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Én is ettől tarok, meg a vetéléstől...:(... de erre a szokatlan mensesre mi lenne a magyarázat??? semmit se értek... holnapig megőrülök:(:(:(:(
2009. jún. 8. 21:48
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Uccsó vagyok.

Nyugiiii! Várj és tesztelj újra! Vagy clearblue-val vagy corax be sure narancssárgával!

2009. jún. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Jajj szegénykém teljesen átérzem a problémádat :(:( Ha ebben a cipőben járnék ugyanilyen ideges lennék, mint amilyen most vagy te. :( A szokatlan vérzés utalhat vetélésre, terhességre, időjárásváltozásra, vagy csak a hormonok "játékára". A vérzés miatt mindenképpen el kellene menned orvoshoz, nehogy komolyabb gond legyen, ez a 12 nap nagyon hosszú idő. Barátnőm is így volt, bár neki nem állt fenn terhesség lehetősége, keményen vashiányos volt és súlyosan vérszegény, 2 hétig vérzett és nem csak egy hónapban. Ha veled ez először fordult elő, akkor nyugodj meg, időben felmérted legyen bármi is a helyzet és felelősségteljesen jártál el. Van még otthon esetleg egy teszted? Ha van csináld meg most, fényképezd le, tedd fel kepfeltoltes.hu-ra és akkor megnézem. Egészségügyis vagyok, ha bármiben tudok még segíteni akkor írj rám nyugodtan akár itt, akár priviben!
2009. jún. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!