Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spirálom van. Így lehetek babás?

Spirálom van. Így lehetek babás?

Figyelt kérdés

Lassan 8 hónapja szültem .Spirált raktak fel.Szülés után 3 hónapra rendesen megjött a havim.Azóta pontosan véreztem,utoljára Január21 én volt meg 28 napos.így tehát febr 18 án kellett volna megjönnie.Azóta semmi se.Ingerül voltam,fehér folyásom volt.De a havim sehol!!!

Babás lehetek???Érdemes már tesztelnem???


2012. febr. 24. 07:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok hülyeséget írni, de szerintem egy tesztet megér. Amikor néhány hete nőgyógyásznál voltam egy hölgy pont emiatt fordult dokihoz, hogy spirálja van és valószínűleg terhes lett.
2012. febr. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen. lehetsz. tesztelj. délután is + nak kéne lennie elvileg már,ha terhes vagy.
2012. febr. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy tesztet mindenképp megér a dolog. Sajnos hallani olyan eseteket, hogy a spirál ellenére létrejön terhesség, munkatársam is járt így. Mostmár a nap bármely szakában kimutatja, úgyhogy tesztelj. Majd megírod mi lett?
2012. febr. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem az unokatesóm járt így. Megszült, spirált rakatott fel, és a gyerek 1 éves sincs és újra teherbe esett.

2012. febr. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Milyen spirálod van? Ha teszteltél légyszi írd meg az eredményt!
2012. febr. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

spirál nevét sajna nem tudom a nőgyógyászaton vettem a dokitól 6ezer ft volt....sajna ezzel nagyot nem mondtam.

Majd megírom mi lett a tesztel.D.u án veszek.Akkor megyünk a patikába.

2012. febr. 24. 08:49
 7/20 anonim ***** válasza:
76%
Én is spirál mellett estem teherbe, és szerencsére menthető volt.... Tesztelj és írd meg!
2012. febr. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
utolsó...mekkora terhesség volt hogy meg lehetett menteni a babát???Mert ha babás lettem akkor szeretném megmenteni.Mitől függ ,hogy életben marad-e a picike?
2012. febr. 24. 09:30
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon elmozdult a spirál, a baba pedig olyan helyen volt, ahol nem zavarta (tudta, hol kell megtapadni) 4 hetes terhes voltam, menzeszkor furán éreztem magam, ezért teszteltem és pozitív lett. Szerencsére annyira nyitott volt a méhszáj, hogy a spirált levegyék, de a baba ne menjen el. Nekem sima spirálom volt, nem gyógyszeres.
2012. febr. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is spirálos a második babám. Nagyon hamar kiderült nálam is, hogy ő van, így kb. 5 hetes terhesen voltam először a dokinál, akkor még nem látott semmit, csak azt, hogy jó helyen van a spirál, nem mozdult el. Rá két hétre kellett mennem (életem legrosszabb két hete volt), akkor már látszódott a bébi és volt szívhangja is. Ő is tudta, hogy hol kell megtapadni, simán le tudták venni a spirált. Nekem Silver lily plasticom volt.
2012. febr. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!