Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a különbség a nagyon olcsó...

Mi a különbség a nagyon olcsó és a nagyon drága ovu és terhességi tesztek között?

Figyelt kérdés
2012. jan. 21. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmi.

Maximum érzékenységben van némi különbség de ugyanolyan jó az olcsó vaterás 65ft-os ovu meg terhességi teszt is mint a 2000ft-os bármi.

2012. jan. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem az olcsóbb tesztek mindig előbb kimutatták a terhességet, mint a drágábbak. Érdekes.

Amúgy meg kérdés, hogy rápisilni akarsz a pálcára, vagy áztatni... más különbséget én nem találtam. :)

2012. jan. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi.

Nekem a legolcsóbb is kimutatta a terhességemet, mindegyik terhességemnél. Nyilván, ha túl korán tesztelek, mindegy, hogy drágább, az sem fogja előbb kimutatni, csak ha elkezd nőni a HCG.

Ovutesztet nem ismerek.

2012. jan. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Az áruk

2. A drágábbak általában műanyag borítóban vannak, így bizalomgerjesztőbben néznek ki, mint a sima pálcika.

3. Általában a drágábbak között vannak a 10-es érzékenységűek, amik elvben picit korábban jelezhetik, mint a 25-ös érzékenységűek.

Kb. ennyi a különbség, de gyakorlati szempontból nincs különbség, legalábbis szerintem. Az olcsó is tökéletesen jó, sőt sokszor olvastam már, hogy a 25-ös érzékenységű mondjuk x-epil, vagy one step teszt ugyanúgy kimutatta már mensi esedékessége előtt 2-3 nappal a terhességet.

2012. jan. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!