Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tesztelhetek vagy várjak még?...

Tesztelhetek vagy várjak még? Talán baba lesz?

Figyelt kérdés
Már több, mint egy éve abbahagytam a fog. gátló szedését, (most kezdett beállni a mensim 28 napra)párommal szeretnénk már babát, a hónapban már próbálkoztunk. Márc.9-én volt meg, többször is próbálkoztunk, főleg pé-kor. Múlt héten 3-szor is volt hasmenésem, tegnap óta fájnak a melleim, és már 1-2 hete érzem, hogy hol a bal, hol a jobb petefészkem szurkál, a folyásom fehér, és néha mensi szerű görcsöket is érzek, múlt hét vége óta meg olyan álmos és fáradékony vagyok. Vasárnap nem kéne megjönni! Múlt héten kíváncsiságból teszteltem, de akkor még neg. volt. Szerintetek baba lesz? Tesztelhetek? Köszi előre is! Eszti
2008. ápr. 1. 20:32
 1/8 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy pár napja gyakran megyek pisilni.
2008. ápr. 1. 20:43
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Szerintem várd meg amikor meg kellene jönnie és ha kimarad akkor tesztelj,sajnos az ember hajlamos korán beleélnie magát föleg ha nagyon szeretné már a pocaklakót hogy terhes.Légy egy kicsit türelmes,ha baba van a dólógban hamarosan kiderül.Üdv egy 3 éves kopé Anyukája
2008. ápr. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp várj, tudom, hogy nehéz, de legbiztosabb a mensi kimaradása után. Szurkolok neked! :)
2008. ápr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
várj még amig nem késik és ha késett egy napot akkor már tesztelhetsz is
2008. ápr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek:)
2008. ápr. 2. 08:13
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is március 9-én volt utoljára,szóval ha sikerült is,még most lehet kb. a beágyazódás és ilyenkor még semmit nem mutat a teszt.Érdemes kivárni még ezt az egy hetet,ez már nem olyan sok.Drukkolok!
2008. ápr. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszike! Bízunk benne, hogy babóca lesz:))))))
2008. ápr. 2. 15:47
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja! Nem szoktam mérni eddig a hőmet, de ma reggel, meg múlt héten is valamelyik nap meg mértem, igaz dig. lázmérővel. Ma 36,9° volt, múlt héten meg 37°.
2008. ápr. 2. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!