Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4. napja késik. Terhességre...

4. napja késik. Terhességre gondoljak, vagy valami másra ezek alapján?

Figyelt kérdés

Az elmúlt napokban már több kérést is tettem fel, a részek mostanra erre álltak össze. Egy negatív (easy pregnancy)és egy szellemcsíkos (lily)tesztem van eddig. Klasszikus terhességi tünetem nincs. Várható mensi előtti 1-2 napban és a kimaradt első napon erős mindjárt megjön érzés erős hasfájással, azóta nincsen, időnként fáj a hasam, de nem nagyon és haspuffadás van. Ma rossz volt a közérzetem, néha mintha émelyegtem volna, de nem vagyok biztos benne. kb. 2 napja délelőttönként óránként járok pisilni. Valójában az idegesít, hogy nincsennek terhességi tüneteim. A melleim sohasem szoktak fájni mensi előtt és most sem fájnak, talán picit duzzadtak (párom szerint is), de tényleg nagyon picit, alig észrevehetően. A két negatív teszt is idegesít. Sohasem késett még. Ha nem vagyok terhes, miért pont akkor késik, amikor nem védekeztünk? És nem beszélek be magamnak semmit, hiszen akkor a hányingereket is és egyebeket is érezném pszichés alapon. Járt már így valaki? A válaszokat előre is köszönöm.

Még valami: A fejem hétfő óta nagyon fáj állandóan, úgy érzem magam, mintha lázas lennék. Hétfőn kellett volna megjönnie. Azt viszont nem szeretném kihagyni, hogy hétfő óta újra bújt egyet kifelé a bölcsességfogam és nagyon be van gyulladva az ínyem, eléggé fáj.


2009. ápr. 30. 18:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%

szia!


Sok minden miatt lehet , hogy késik. Pl. izgalom , a fogad... stb. Én azt tanácsolom , ha 2-3 nap múlva nem jönne meg , tesztelj még egyet.( a "gabriel" nevű is jó). Lehetőleg reggel. Ha szellemcsíkos teszted van , elméletileg mutathat emelkedett hcg szintet. Ennek a hormonnak a mennyisége nagyon gyorsan növekszik napok alatt. Ha terhes vagy , már ki kell mutatnia, szellemcsík nélkül! :)

2009. ápr. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem három hónapot is szokott késni, igaz nekem össze vissza van a ciklusom, rendszertelen, pedig 23 éves vagyok. Sosem érzem mikor fog megjönni, mert nem görcsölök. Van hogy hónapok teljesen kimaradnak. Egyszer nem vettem be bogyót és egy idő után az uborkát is kívántam, mégsem voltam terhes. A vérszegénységtől, a megfázástól, rendszertelen táblálkozástól, kevés alvástól, sok sporttól, idegeskedéstől is lehet hogy kimarad. peteérés félidőben van, de az orgazmus is okozhat tüszőrepedést, a spermák pár napig életben maradnak, és az elmaradt menzi után lehet már tesztelni.

ha félidőben történt meg a megtermékenyítés, akkoris az utolsó menstruáció első napjától számolják a terhességet, tehát két héttel idősebbnek számolják, mint ami valójában. a megtermékenyülés után 10-15 napra már megtörténik a beágyazódés és a sárga test hormon termnelődése ami hcg t bocsájt ki, azt érzékeli a teszt. Minél előbb csinálj tesztet egy reggeli órában és menj orvoshoz.

2009. ápr. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Szia! Nekem se voltak terhességei jeleim, és nekem is negatívak lettek az első tesztjeim. Várj még pár napot és csinálj még egy tesztet! Ha azután se lesz tuti eredmény, menj el dokihoz!
2009. ápr. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%

Szia, eléggé gyanus a dolog, nekem a bölcsesség fogam akkor gyulladt be amikor teherbe estem! Szerintem tesztelj a napokban, és ha még mindig nem jön meg én elmennék a dokihoz, ő ultrahanggal meg tudja nézni mi is a helyzet!

Üdv: 35 hetes kismama

2009. ápr. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat. Ma hajnalban megcsináltam a harmadik negatív tesztemet. Amikor a páromnak elmeséltem a bölcsességfogas dolgot, teljesen kiakadt, hogy ez már beteges. Szerinte már mindent belebeszélek a dologba. Kezdek kételkedni benne, hogy terhes vagyok. Nem tudom, hogy mi legyen. Még van egy tesztem.
2009. máj. 1. 07:55
 6/11 anonim ***** válasza:
na teszteltél?
2009. máj. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm kérdésed, a harmadik óta (péntek hajnal) még nem csináltam újabb tesztet, mensi még nincs, megjön érzés nincs, de terhességi tünet sincs. Nem mertem még csinálni, de sztem holnap reggel mostmár megcsinálom a következőt és ha negatív megyek a héten nőgyógyihoz. Megírom majd, hogy mi lett.
2009. máj. 3. 09:02
 8/11 anonim ***** válasza:
rendben,de kérlek ne felejts el írni jó?képzeld talán buta vagyok,de mikor megláttam a kérdésed nagyon megörültem!a bölcsesség fogam begyulladt,de én nem gondoltam hogy ez lehet akár jel is!most vagyok a 32napomon,28-35napos a ciklusom!egyéb tünetem nincs csak este fel kell kelnem pisilni,ami nem szokott lenni!tesztet nem merek venni mert már 2éve próbálkozunk!nagyon izgulok már!
2009. máj. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szurkolok neked! Én már nem tudom, hogy mit gondoljak! Még sohasem késett, bár ma érzek valamit, lehet, hogy meg fog jönni, de az is lehet, hogy nem. Előbb-utóbb sikerülni fog, meglásd, lehet hogy most lesz a nagy szerencsétek! Én nem szoktam elfelejteni válaszolni, ne aggódj, kivéve ha a számítógéppel vagy a nettel van valami, de reméljük, hogy ilyen nem lesz.
2009. máj. 3. 10:15
 10/11 anonim ***** válasza:
na,van valami újság?
2009. máj. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!