Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhesség jelei mennyi idő...

A terhesség jelei mennyi idő után jelentkeznek az aktus után? És mik azok?

Figyelt kérdés
2008. márc. 13. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A terhesség jelei tudomásom szerint kb. 3-4 hetesen jelentkeznek! De ez az utolsó menstruációtól függ. Tesztet is az elmaradt mensi után 1-2 nappal, vagy ha nagyon nem bírod idegekkel akkor előtte 2-3 nappal csinálj, mert akkor biztosabb az eredmény!

2008. márc. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Megint én. Bocsi, de a 2. kérdésre nem írtam.

A tünetek: a legelső és legbiztosabb a mensi elmaradása, hányinger, szédülés, mellfeszülés, mellfájdalom, enyhe alhasi fájdalom, fáradtság érzet, van akinél hasmenés, ill. előfordulhat magas láz, torokfájás. De hallottam már olyanról is, hogy valaki az első pár hónapban menstruált, igaz csak keveset kb. 1-1/5 napig. A legbiztosabb a doki, ha nem jön meg és gyanakszol, akkor menj el orvoshoz! Remélem tudtam segíteni!

2008. márc. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A mensi elmararadásáig nem jellemzőek a tünetek. Az elsők közt a mellfájdalom, vizelési inger, hányiger jellemző. Csinálj tesztet, és ha nem jön meg, megint, és menj orvoshoz.

Ha nem akarsz babát, akkor nem kell adni esélyt a terhességnek!!

2008. márc. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

igazság szerint vannak első tünetek de senki nem veszi észre....

Van aki azonnal tudja....


pár napig magasabb hőmérséklet a megszokottnál.

a DM ben már lehet venni tesztet,nem kell patikába rohannod.

Nem szégyen ilyet venni.

6-800 forint körül van az ára, és benne van a használati utasítás is.


Szerintem menj biztosra a idegeskedés helyett.

Ja! két hetes terhességtől kijelzi a magzatot, és biztosabb, ha reggeli első vizelettel csinálod meg.

2008. márc. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!