Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tesztelnétek a helyemben egyet?

Tesztelnétek a helyemben egyet?

Figyelt kérdés
A hó közepén a nemvárt előtt 4 nappal teszteltem negatívat!! Végül megjött a nemvárt előtt 2 nappal,de csak nagyon kevés volt 2 napig! Szokatlanul kevés! Nincsenek igazán tüneteim csak a mellem szúrkál ami nem szokott!Fura. Tesztet pazarolni nem akarok,de bennem van az érzés h mi van ha mégis...:)Tesztelnétek?
2011. aug. 29. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze!Legalább megtudsz valamit,igy a bizonytalanság még rosszabb.
2011. aug. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Könnyű most kívülállóként azt mondani, hogy várj, mert ez még bármi lehet... Úgyis rajtad áll, hogy te mennyire vagy türelmes. Én mikor a babám vártam nem bírtam kivárni, hogy megjön-e időben, tudtam mikor voltam együtt a párommal és számoltam a napokat a lehetséges beágyazódásig. :) Az első még inkább negatív teszt volt, a következő viszont már nagyon-nagyon halvány. 3 éves a fiam. :) Ha úgy érzed nem bírod ki, tesztelj. De talán még egy pár napot mégis várni kellene a biztosabb eredmény érdekében. Ha hétvégéig nem jön meg rendesen, akkor hétvégén csináld meg. Ha az is negatív, akkor majd a következő alkalommal... Szívből kívánom, hogy mihamarabb babád legyen!
2011. aug. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi ari vagy! Odébb van még h megjön!Illetve ne jöjjön :)! HA nem vagyok terhes még csak most lesz Pé-m 31.-én. Az előző menstr.volt 2 napig nagyon nagyon kevés.Sőt beágyazódás szerű pecsételőm is volt előtte ha "az" volt! De még is megjött!! Emiatt nem tudom mi van???
2011. aug. 29. 13:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha csak 2 nap volt meg kevés, akkor megvan az esély hogy terhes vagy. Egy teszt és meglátod mi lesz. Én tuti csinálnék. Majd írj
2011. aug. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most csináltam egyet még is!! De sajnos nem :(...Ezek után ha lesz esély akkor is csak ha nem jön meg úgy tesztelek..
2011. aug. 29. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!