Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan működik a jósteszt?

Hogyan működik a jósteszt?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy ovulációs teszttel kell végezni, de hogy mennyi nappal a nem várt előtt kell elkezdeni!? Bevált valakinek?
2011. aug. 20. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:

szia! a nem várt előtt kb. 4-5 nappal. (attól függ mennyi teszted van, mert a vaterás 65 ft, a drogériás meg 300 ft/db. szal az utóbbit sajnálnám ilyenre!)

a lényeg, hogy reggel tesztelj, mint a terhestesztnél. ugye az ovutesztet csak akkor kell +nak tekinteni, hogyha ugyanolyan vastag, vagy vastagabb mint a controll csík. szóval ha jóstesztnek használod akkor is erősnek kell lennie, de itt is több napig kell nézni, kb. 3-4 napig és azt kell nézni, hogy erősödik e. elvileg ha jó erős és egyre erősödik s, akkor babás vagy. hát nekem nem jött be. majd leugrott róla mind2 csík, mégsem voltam babás. :( remélem neked bejön.

2011. aug. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ!
2011. aug. 21. 10:10
 3/8 anonim ***** válasza:
pl.28 napos ciklus esetében nekem a 14.napon volt dupla csíkos.A 12.naptól kezdtem el nézegetni és nekem úgy mondták,hogy a délután 16-18h közötti vizelet a jó.Ha az ezt követő napon újra 1 csíkos lett,akkor megvolt a tüszőrepedésed.sok sikert
2011. aug. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

utolsó! Első vagyok! a kérdező nem az ovuteszt működését kérdezte ovuláció meghatározására, hanem azt, hogy hogyan működik jóstesztként! nem ugyanaz! ;)

az ovutesztet jóstesztként szokták használni a nem várt menstruáció előtti pár napban! és reggeli vizeletből (!), mert így a "hcg-t szeretnénk hamarabb kimutatni"!

2011. aug. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
köszi:) hát ezt én nem is tudtam (bár nem vagyok egy nagy tesztelős) legalább felvilágosítottál:)) bocsánat a téves válaszért
2011. aug. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Holnaputánra nem várom..

A tesztek folyamat erősödnek, kíváncsi leszek nagyon.

A tesztcsík majdnem olyan erős mint a kontroll csík.

2011. aug. 23. 11:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Na sikerült? :)
2011. szept. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem nem vált be :(
2011. szept. 9. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!